App Store Google Play

Розумний туризм та біблійні загадки: до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід

16 Червня 15:45
Розумний туризм та біблійні загадки: до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід

Вчора, 15 червня, у Дніпрі пройшов безкоштовний семінар для туристичних агентів і операторів від автора і реалізатора ексклюзивних розробок в області інтелектуального туризму з Єрусалиму Ігоря Торіка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, Ігор Торік – археолог, історик, автор найбільшого «Енциклопедичного путівника по Ізраїлю», за плечима якого стаж професійного екскурсовода понад 28 років. До того ж, він провів на ізраїльському радіо цикл програм під назвою «В пилу століть». Зняв кілька фільмів і сюжетів для різних телеканалів світу. Є офіційним гідом Міністерства туризму Ізраїлю.

У Дніпрі представництво Міністерства туризму Ізраїлю в Україні та журнал «Український Туризм» представили «Розумні прогулянки» по Ізраїлю.

Крім того, у відеозалі музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулась безкоштовна лекція Ігоря Торіка, присвячена загадкам біблійної археології.

«Лекцію провів на якомусь супердрайві, зал був забитий так, що не вистачило ні стільців, ні взагалі місця. Деякі слухали просто через дверей. Сильна втома, але при цьому відчуття добре зробленої роботи», - зазначив історик та гід на своїй сторінці у Facebook.

Окрім позитивних вражень про дніпровську публіку, Ігор Торік розповів про проблеми, з якими зіштовхнувся у Дніпрі – відсутність логічної мережі таксі.  

«Сьогодні знову була зв'язка - вранці презентація, ввечері лекція. Перерви вистачило фактично тільки на те, щоб пообідати, тому що в Дніпрі, як з'ясувалося, дикою є проблема з таксі. Ні зловити ні викликати нереально, просто немає вільних машин», - додав ізраїльський гість.

Нагадаємо, що 17 травня пройшла лекція Валерії Лавренко на тему: “«Свої», «чужі», «інші»: етнічні стереотипи часів Першої світової війни”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...