App Store Google Play

Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

11 Червня 16:20
Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

Минулий тиждень для Дніпропетровської облдержадміністрації в основному був присвячений питанням міжнародної співпраці. Про це сьогодні, 11 червня, розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин, передає Дніпроград.

За його словами, в періоді з 4 червня по 10 червня у Києві ДніпроОДА та Дніпропетровська обласна рада провели презентацію інвестиційного та економічного потенціалу Січеславщини для міжнародних партерів. У заході взяли участь представники більшості акредитованих сьогодні дипломатичних представництв, міжнародних організацій  та торговельних бізнес-асоціацій. Партнерам були представлені у рамках заходу пріоритетні напрямки інвестиційного, освітнього, культурного та інших напрямків співпраці з регіоном. Також під час презентації своїм досвідом поділилися бізнесмени та діючі інвестори Січеславщини, які вже мають власні підприємства та відповідні проекти.

«Серед найбільш перспективних схем, які ми сьогодні пропонуємо нашим інвесторам, це є інформаційні та космічні технології, сільське господарство та виробництво будівельних матеріалів, річкове перевезення та авіація, туристичний бізнес та альтернативна енергетика», - розповів Віталій Литвин.

Ще одним цікавим та важливим заходом стала економічна місія Бельгії та Люксембургу, які відвідали Січеславщину у звітному періоді. У результаті були передані проекти на розгляд Бельгійських інвесторів. Всього з початку року регіон відвідали 43 іноземних делегацій.

«Цього тижня ми відправили восьмеро дітей з родин учасників війни на Сході на безкоштовні канікули до Данії. Це група дітей віком від 9 до 13 років. Сама поїздка буде тривати десять днів та містити дуже насичену та активну програму», - зазначив Віталій Литвин.

Також діти з родин учасників бойових дій та малозабезпечених родин області отримали 130 сертифікатів на безкоштовні медобстеження та лікування. Діти зможуть пройти за цими сертифікатами обстеження у восьми приватних клініках області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...