App Store Google Play

Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

11.06.2018 16:20
Чим жила область минулого тижня: міжнародна співпраця та соціальна робота

Минулий тиждень для Дніпропетровської облдержадміністрації в основному був присвячений питанням міжнародної співпраці. Про це сьогодні, 11 червня, розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин, передає Дніпроград.

За його словами, в періоді з 4 червня по 10 червня у Києві ДніпроОДА та Дніпропетровська обласна рада провели презентацію інвестиційного та економічного потенціалу Січеславщини для міжнародних партерів. У заході взяли участь представники більшості акредитованих сьогодні дипломатичних представництв, міжнародних організацій  та торговельних бізнес-асоціацій. Партнерам були представлені у рамках заходу пріоритетні напрямки інвестиційного, освітнього, культурного та інших напрямків співпраці з регіоном. Також під час презентації своїм досвідом поділилися бізнесмени та діючі інвестори Січеславщини, які вже мають власні підприємства та відповідні проекти.

«Серед найбільш перспективних схем, які ми сьогодні пропонуємо нашим інвесторам, це є інформаційні та космічні технології, сільське господарство та виробництво будівельних матеріалів, річкове перевезення та авіація, туристичний бізнес та альтернативна енергетика», - розповів Віталій Литвин.

Ще одним цікавим та важливим заходом стала економічна місія Бельгії та Люксембургу, які відвідали Січеславщину у звітному періоді. У результаті були передані проекти на розгляд Бельгійських інвесторів. Всього з початку року регіон відвідали 43 іноземних делегацій.

«Цього тижня ми відправили восьмеро дітей з родин учасників війни на Сході на безкоштовні канікули до Данії. Це група дітей віком від 9 до 13 років. Сама поїздка буде тривати десять днів та містити дуже насичену та активну програму», - зазначив Віталій Литвин.

Також діти з родин учасників бойових дій та малозабезпечених родин області отримали 130 сертифікатів на безкоштовні медобстеження та лікування. Діти зможуть пройти за цими сертифікатами обстеження у восьми приватних клініках області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...