App Store Google Play

Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

4 Червня 19:00
 Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

Першого червня під час фестивалю «Kozak Fest-2018» гурт "Фіолет" підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Як зазначається, фронтмен гурту Сергій Мартинюк висловив неабияку підтримку ініціативі дати нашій області історичну назву. Зокрема, саме у назві Січеславська він вбачає великий і глибинний сенс.

«Ми живемо в час, коли в країні багато соціальних та економічних проблем. І коли хтось каже, що декомунізація не на часі - з розумінням ставлюся до такої думки. Попри це, вважаю, що культурні та історичні питання мають бути так само актуальними, як і економічні. Січеславська - ідейне капіталовкладення в майбутнє. Адже ми, як нація, повинні ідентифікувати себе українцями. Саме через символи, назви міст та областей формується національна ідея, самобутність та соборність українського народу», - переконаний Сергій Мартинюк.

Представники Громадської підтримки СічеславськаТАК додали, що все більше і більше лідерів суспільної думки виступають саме за ініціативу перейменувати регіон на Січеславщину.

Раніше повідомлялося, що в урочищі Княжі Байраки у П'ятихатському районі стартував триденний патріотичний етно-рок фестиваль "Kozak FEST".

Нагадаємо, що під час публічної дискусії мешканці Апостолівської об'єднаної територіальної громади обговорили питання перейменування області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що у Павлограді відбулося громадське обговорення ініціативи перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...