App Store Google Play

Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

4 Червня 19:00
 Гурт "Фіолет" підтримав перейменування області на Січеславську

Першого червня під час фестивалю «Kozak Fest-2018» гурт "Фіолет" підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Громадської підтримки СічеславськаТАК у Facebook.

Як зазначається, фронтмен гурту Сергій Мартинюк висловив неабияку підтримку ініціативі дати нашій області історичну назву. Зокрема, саме у назві Січеславська він вбачає великий і глибинний сенс.

«Ми живемо в час, коли в країні багато соціальних та економічних проблем. І коли хтось каже, що декомунізація не на часі - з розумінням ставлюся до такої думки. Попри це, вважаю, що культурні та історичні питання мають бути так само актуальними, як і економічні. Січеславська - ідейне капіталовкладення в майбутнє. Адже ми, як нація, повинні ідентифікувати себе українцями. Саме через символи, назви міст та областей формується національна ідея, самобутність та соборність українського народу», - переконаний Сергій Мартинюк.

Представники Громадської підтримки СічеславськаТАК додали, що все більше і більше лідерів суспільної думки виступають саме за ініціативу перейменувати регіон на Січеславщину.

Раніше повідомлялося, що в урочищі Княжі Байраки у П'ятихатському районі стартував триденний патріотичний етно-рок фестиваль "Kozak FEST".

Нагадаємо, що під час публічної дискусії мешканці Апостолівської об'єднаної територіальної громади обговорили питання перейменування області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що у Павлограді відбулося громадське обговорення ініціативи перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...