App Store Google Play

Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

27 Травня 11:00
Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

В останній рік міська влада Дніпра замість проводити задекларовані реформи нахабно обкрадає місто і відтискає бізнес у підприємців. Про це заявив у своєму блозі народний депутат Андрій Денисенко, пояснюючи причини переходу в опозицію до команди Бориса Філатова, повідомляє Дніпроград. Активізація цих процесів відбулась після повернення з Ізраїлю Геннадія Корбана.

"Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски. Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням», - зазначив нардеп.

Тривожною, на його думку, також є тенденція, коли ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, а непоступливі - витискаються з ринку.

Зокрема, так сталося зі сміттєперевізником «Дніпрокомунтранс», директору якого Геннадій Корбан пропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей, аби компанія отримала лояльність влади і можливість працювати в обласному центрі.

Такі дії міської влади не можуть бути підтримані патріотичною спільнотою, зусиллями якої у 2015 Бориса Філатова було обрано на посаду міського голови, певен Андрій Денисенко.

«З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи», - наголосив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...