App Store Google Play

Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

27 Травня 11:00
Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

В останній рік міська влада Дніпра замість проводити задекларовані реформи нахабно обкрадає місто і відтискає бізнес у підприємців. Про це заявив у своєму блозі народний депутат Андрій Денисенко, пояснюючи причини переходу в опозицію до команди Бориса Філатова, повідомляє Дніпроград. Активізація цих процесів відбулась після повернення з Ізраїлю Геннадія Корбана.

"Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски. Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням», - зазначив нардеп.

Тривожною, на його думку, також є тенденція, коли ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, а непоступливі - витискаються з ринку.

Зокрема, так сталося зі сміттєперевізником «Дніпрокомунтранс», директору якого Геннадій Корбан пропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей, аби компанія отримала лояльність влади і можливість працювати в обласному центрі.

Такі дії міської влади не можуть бути підтримані патріотичною спільнотою, зусиллями якої у 2015 Бориса Філатова було обрано на посаду міського голови, певен Андрій Денисенко.

«З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи», - наголосив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...