App Store Google Play

Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

27.05.2018 11:00
Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

В останній рік міська влада Дніпра замість проводити задекларовані реформи нахабно обкрадає місто і відтискає бізнес у підприємців. Про це заявив у своєму блозі народний депутат Андрій Денисенко, пояснюючи причини переходу в опозицію до команди Бориса Філатова, повідомляє Дніпроград. Активізація цих процесів відбулась після повернення з Ізраїлю Геннадія Корбана.

"Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски. Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням», - зазначив нардеп.

Тривожною, на його думку, також є тенденція, коли ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, а непоступливі - витискаються з ринку.

Зокрема, так сталося зі сміттєперевізником «Дніпрокомунтранс», директору якого Геннадій Корбан пропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей, аби компанія отримала лояльність влади і можливість працювати в обласному центрі.

Такі дії міської влади не можуть бути підтримані патріотичною спільнотою, зусиллями якої у 2015 Бориса Філатова було обрано на посаду міського голови, певен Андрій Денисенко.

«З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи», - наголосив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...