App Store Google Play

Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

27 Травня 11:00
Влада Дніпра повертає місто у дев'яності

В останній рік міська влада Дніпра замість проводити задекларовані реформи нахабно обкрадає місто і відтискає бізнес у підприємців. Про це заявив у своєму блозі народний депутат Андрій Денисенко, пояснюючи причини переходу в опозицію до команди Бориса Філатова, повідомляє Дніпроград. Активізація цих процесів відбулась після повернення з Ізраїлю Геннадія Корбана.

"Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски. Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням», - зазначив нардеп.

Тривожною, на його думку, також є тенденція, коли ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, а непоступливі - витискаються з ринку.

Зокрема, так сталося зі сміттєперевізником «Дніпрокомунтранс», директору якого Геннадій Корбан пропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей, аби компанія отримала лояльність влади і можливість працювати в обласному центрі.

Такі дії міської влади не можуть бути підтримані патріотичною спільнотою, зусиллями якої у 2015 Бориса Філатова було обрано на посаду міського голови, певен Андрій Денисенко.

«З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи», - наголосив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...