App Store Google Play

Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

24 Травня 08:00
Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

Вчора, 23 травня, у Дніпрі польський експерт Кшиштоф Лонтка розповів про особливості управління місцевим розвитком в процесі децентралізації. Учасниками семінару стали представники ОТГ, підприємці, активісти громадських організацій, бізнесмени та культурні діячі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – коворкінгу «Clever Space Dnipro».

Під час семінару директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін Кшиштоф Лонтка оцінив сильні і слабкі сторони управління у різних важливих для Дніпра сферах. Йдеться про доступність, культуру, освіту, підприємливість, ефективність праці та інше. При цьому лектор використовував методику RADAR.

«Проект підтримки децентралізації впроваджується на території всієї України. Децентралізація – це один з найуспішніших процесів, який діє в Україні. Ми вже проводили навчання разом з обласною владою в містах та селах Дніпропетровщини. У вашому регіоні відчутні результати. Головне завдання проекту - встановити міжсекторну співпрацю», - зазначив Кшиштоф Лонтка.

Семінар включений в програму «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації у сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».

Як зазначається, навчальний захід співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.

Раніше повідомлялося, що Дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. Сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...