App Store Google Play

Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

24 Травня 08:00
Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

Вчора, 23 травня, у Дніпрі польський експерт Кшиштоф Лонтка розповів про особливості управління місцевим розвитком в процесі децентралізації. Учасниками семінару стали представники ОТГ, підприємці, активісти громадських організацій, бізнесмени та культурні діячі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – коворкінгу «Clever Space Dnipro».

Під час семінару директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін Кшиштоф Лонтка оцінив сильні і слабкі сторони управління у різних важливих для Дніпра сферах. Йдеться про доступність, культуру, освіту, підприємливість, ефективність праці та інше. При цьому лектор використовував методику RADAR.

«Проект підтримки децентралізації впроваджується на території всієї України. Децентралізація – це один з найуспішніших процесів, який діє в Україні. Ми вже проводили навчання разом з обласною владою в містах та селах Дніпропетровщини. У вашому регіоні відчутні результати. Головне завдання проекту - встановити міжсекторну співпрацю», - зазначив Кшиштоф Лонтка.

Семінар включений в програму «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації у сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».

Як зазначається, навчальний захід співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.

Раніше повідомлялося, що Дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. Сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...