App Store Google Play

Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

23 Травня 10:40
Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

Вчора, 22 травня, у Дніпрі відбувся масштабний науково-популярний фестиваль під відкритим небом - «Ніч Науки». Про родзинки заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - площі між ДніпроОДА та облрадою.

«Ніч Науки» вже вдруге об’єднує студентів, вчених-дослідників та майбутніх науковців Дніпра та області. Ініціатива проведення науково-популярного фестивалю належить ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області». До того ж, захід підтримав департамент освіти та науки ДніпроОДА.

Туризм, альтернативна енергетика, хімічне шоу, квести, настільні ігри – про все це та багато іншого в інтерактивній формі змогли випробувати учасники фестивалю.

«Свято відбулось спеціально до Всеукраїнського Дня науки. Цогоріч до науково-популярного заходу долучились двадцять науково-дослідних установ та університетів регіону, які представили майже всі напрямки та освітні школи, які існують в нашому просторі», - зазначила доцентка кафедри всесвітньої історії ДНУ, голова ради молодих вчених, редакторка соціальної мережі для науковців Science-Community.org Валерія Лавренко.

Всі бажаючі мали нагоду скласти унікальний пазл, якому близько шість тисяч років, спробували загіпсувати здорову руку, дізналися агроновинки, ІТ-тренди, а також відвідали тренінг з кібербезпеки.

Крім того, історики ДНУ імені Олеся Гончара провели серію інтерактивів з археології та етнографії та презентували дві тематичні настільні гри «Незалежність» та «Українська Революція». В свою чергу представники Дніпровської політехніки розкрили секрет, як чашка кави може заряджати не лише мозок, а ще й мобільний пристрій.

Нагадаємо, що в стінах Національного гірничого університету вперше відбувся унікальний захід «Ніч науки-2016», присвячений Міжнародному Дню науки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...