App Store Google Play

Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

23 Травня 10:40
Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

Вчора, 22 травня, у Дніпрі відбувся масштабний науково-популярний фестиваль під відкритим небом - «Ніч Науки». Про родзинки заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - площі між ДніпроОДА та облрадою.

«Ніч Науки» вже вдруге об’єднує студентів, вчених-дослідників та майбутніх науковців Дніпра та області. Ініціатива проведення науково-популярного фестивалю належить ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області». До того ж, захід підтримав департамент освіти та науки ДніпроОДА.

Туризм, альтернативна енергетика, хімічне шоу, квести, настільні ігри – про все це та багато іншого в інтерактивній формі змогли випробувати учасники фестивалю.

«Свято відбулось спеціально до Всеукраїнського Дня науки. Цогоріч до науково-популярного заходу долучились двадцять науково-дослідних установ та університетів регіону, які представили майже всі напрямки та освітні школи, які існують в нашому просторі», - зазначила доцентка кафедри всесвітньої історії ДНУ, голова ради молодих вчених, редакторка соціальної мережі для науковців Science-Community.org Валерія Лавренко.

Всі бажаючі мали нагоду скласти унікальний пазл, якому близько шість тисяч років, спробували загіпсувати здорову руку, дізналися агроновинки, ІТ-тренди, а також відвідали тренінг з кібербезпеки.

Крім того, історики ДНУ імені Олеся Гончара провели серію інтерактивів з археології та етнографії та презентували дві тематичні настільні гри «Незалежність» та «Українська Революція». В свою чергу представники Дніпровської політехніки розкрили секрет, як чашка кави може заряджати не лише мозок, а ще й мобільний пристрій.

Нагадаємо, що в стінах Національного гірничого університету вперше відбувся унікальний захід «Ніч науки-2016», присвячений Міжнародному Дню науки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...