App Store Google Play

Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

23 Травня 10:40
Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

Вчора, 22 травня, у Дніпрі відбувся масштабний науково-популярний фестиваль під відкритим небом - «Ніч Науки». Про родзинки заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - площі між ДніпроОДА та облрадою.

«Ніч Науки» вже вдруге об’єднує студентів, вчених-дослідників та майбутніх науковців Дніпра та області. Ініціатива проведення науково-популярного фестивалю належить ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області». До того ж, захід підтримав департамент освіти та науки ДніпроОДА.

Туризм, альтернативна енергетика, хімічне шоу, квести, настільні ігри – про все це та багато іншого в інтерактивній формі змогли випробувати учасники фестивалю.

«Свято відбулось спеціально до Всеукраїнського Дня науки. Цогоріч до науково-популярного заходу долучились двадцять науково-дослідних установ та університетів регіону, які представили майже всі напрямки та освітні школи, які існують в нашому просторі», - зазначила доцентка кафедри всесвітньої історії ДНУ, голова ради молодих вчених, редакторка соціальної мережі для науковців Science-Community.org Валерія Лавренко.

Всі бажаючі мали нагоду скласти унікальний пазл, якому близько шість тисяч років, спробували загіпсувати здорову руку, дізналися агроновинки, ІТ-тренди, а також відвідали тренінг з кібербезпеки.

Крім того, історики ДНУ імені Олеся Гончара провели серію інтерактивів з археології та етнографії та презентували дві тематичні настільні гри «Незалежність» та «Українська Революція». В свою чергу представники Дніпровської політехніки розкрили секрет, як чашка кави може заряджати не лише мозок, а ще й мобільний пристрій.

Нагадаємо, що в стінах Національного гірничого університету вперше відбувся унікальний захід «Ніч науки-2016», присвячений Міжнародному Дню науки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...