App Store Google Play

У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

11 Травня 20:00
У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

25-27 травня в Дніпрі відбудеться хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори з бізнесу, медіа, громадського сектору зможуть сформувати ідею і пропрацювати концепцію свого проекту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, стартапи розраховані на IT-шників, громадських активістів, бізнесменів та студентів. Тож DeHack Dnipro запрошує ентузіастів, що мають ідеї інноваційних рішень для потреб об’єднаних громад.

Тематика включає такі напрямки: екологія, охорона здоров'я, безпека, адмінпослуги, культура та освіта, сільське господарство, комунікації та інше.

Участь вільна. Організатори приймають заявки від сформованих команд та незалежних представників. Щоб приєднатися, потрібно заповнити форму: http://bit.ly/2Fl5m1m.

Місце проведення: вулиця Троїцька 21г, центр конференцій Parle. Контакти для запитань: +380931081979, [email protected]

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що за результатами Першого раунду відбору, 7 ОТГ Січеславської області та міста Покров можуть отримати допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...