App Store Google Play

У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

11 Травня 20:00
У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

25-27 травня в Дніпрі відбудеться хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори з бізнесу, медіа, громадського сектору зможуть сформувати ідею і пропрацювати концепцію свого проекту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, стартапи розраховані на IT-шників, громадських активістів, бізнесменів та студентів. Тож DeHack Dnipro запрошує ентузіастів, що мають ідеї інноваційних рішень для потреб об’єднаних громад.

Тематика включає такі напрямки: екологія, охорона здоров'я, безпека, адмінпослуги, культура та освіта, сільське господарство, комунікації та інше.

Участь вільна. Організатори приймають заявки від сформованих команд та незалежних представників. Щоб приєднатися, потрібно заповнити форму: http://bit.ly/2Fl5m1m.

Місце проведення: вулиця Троїцька 21г, центр конференцій Parle. Контакти для запитань: +380931081979, [email protected]

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що за результатами Першого раунду відбору, 7 ОТГ Січеславської області та міста Покров можуть отримати допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...