App Store Google Play

Спеціалісти ОТГ Січеславщини вчилися створювати туристичні бренди на Івано-Франківщині

29 Квітня 12:00
Спеціалісти ОТГ Січеславщини вчилися створювати туристичні бренди на Івано-Франківщині

Січеславська область - край козацької слави, майстрів петриківського розпису, мальовничих полів та місць відпочинку. Відомо, що Січеславщина - лідер за кількістю об'єднаних територіальних громад. До того ж, топ-найбільших громад розташовуються в межах нашого регіону.

Для того, щоб покращити туристичну привабливість регіону протягом декількох днів, 26 та 27 квітня, представники одинадцяти ОТГ з усієї Дніпропетровщини набували досвіду формування бренду громад на прикладі однією з найбільш туристичних території - Івано-Франківської області. Навчальний візит був організований Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-Lead з Європою». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Семінари з брендування для делегації з Січеславщини розпочалися у смт. Верховина, яка вважається центром туристичної Гуцульщини та народних промислів автентичних гуцулів.

Наразі брендуванням селища займається команда юнаків-ентузіастів "Гуцулики". Саме вони поділилися "рецептом" створення туристичного бренду, зосередивши увагу на розробці логотипу.

Вони вважають, що для створення туристично привабливого регіону потрібно поєднати зацікавленість місцевого бізнесу, адміністрації та громадськості. Для прикладу, в основу лого Верховини "Гуцулики" заклали наступні цінності: відкритість, екологічність, автентичність та гідність.

Також радник з питань регіонального розвитку ІФ ВП ЦРМС Ігор Мельничук розповів, що для того, аби створити якісний бренд  потрібно враховувати три складові: цільову аудиторію, потужність громади та налагодити роботу з продуктами виробництва.

"Хороший бренд неможливий без кластерів - своєрідних "аномальних" бізнес долин. Загалом, потрібно вчитися "продавати" враження, саме за ними приїздять туристи", - зазначив фахівець.

Нагадаємо, що у рамках навчальної поїздки Січеславщину відвідала делегація представників ОТГ із різних областей України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...