App Store Google Play

Попри гучні заяви, влада Дніпра не готова відмовитись від єдиного працюючого перевізника сміття

27 Квітня 12:20
Попри гучні заяви, влада Дніпра не готова відмовитись від єдиного працюючого перевізника сміття

Влаштувавши безлад і сміттєвий колапс у власному місті, очільники Дніпра визнали, що розірвати договір з підприємством, - єдиним, яке досі сумлінно вивозить і утилізує сміття, попри брудну піар-кампанію міського голови і його посіпак - місто не готове. Гучні заяви керманичів Дніпра про взяття на себе відповідальності за чистоту дворів містян вже з 1 травня, виявились порожніми.

Міська рада Дніпра досі не розірвала угоду з ДКТ «Дніпрокомунтранс». Про це Дніпрограду стало відомо від керівника «Дніпрокомунтрансу» Валерія Лубінського, який розповів, що досі від міської влади не надійшло жодного листа про розірвання угоди на вивезення побутових та негабаритних відходів.

Ця процедура прописана в пункті 6.3 договору: замовник має письмово повідомити виконавця про таку ініціативу. Керівництво «Дніпрокомунтрансу» запевняє, що одразу після надходження такої пропозиції від міської ради Дніпра, вони дадуть згоду на розірвання угоди.

Нагадаємо, що ще на початку квітня виконком Дніпровської міськради ухвалив рішення про розірвання договору з "Дніпрокомунтрансом". Міська влада неодноразово наголошувала на тому, що же з 1 травня сміттєвий колапс у дворах дніпрян припиниться, адже вивезенням відходів займатимуться комунальники.

Днями виконавчий комітет переглянув терміни розірвання договору і наразі йдеться вже про 1 червня. ДКТ «Дніпрокомунтранс» про це рішення чиновники не повідомили.

ТДВ «Дніпрокомунтранс» вже направило листа на ім’я заступника директора Департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Андрія  Литвиненко про розірвання договору на вивезення твердих побутових відходів.

«Виходячи з інтересів мешканців міста і щоб не допустити сміттєвого колапсу, до 1 травня має бути узгоджений графік заміни. Наші усні звернення до міської ради були проігноровані. Зараз ми звертаємось офіційно і публічно просимо надати графік заміни контейнерів. Люди не мають бути в заручниках через те, що міська рада не вчинила ні юридичних, ні організаційних дій із заміни підрядника із вивезення сміття в місті», - пояснив Лубинський.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...