App Store Google Play

Попри гучні заяви, влада Дніпра не готова відмовитись від єдиного працюючого перевізника сміття

27 Квітня 12:20
Попри гучні заяви, влада Дніпра не готова відмовитись від єдиного працюючого перевізника сміття

Влаштувавши безлад і сміттєвий колапс у власному місті, очільники Дніпра визнали, що розірвати договір з підприємством, - єдиним, яке досі сумлінно вивозить і утилізує сміття, попри брудну піар-кампанію міського голови і його посіпак - місто не готове. Гучні заяви керманичів Дніпра про взяття на себе відповідальності за чистоту дворів містян вже з 1 травня, виявились порожніми.

Міська рада Дніпра досі не розірвала угоду з ДКТ «Дніпрокомунтранс». Про це Дніпрограду стало відомо від керівника «Дніпрокомунтрансу» Валерія Лубінського, який розповів, що досі від міської влади не надійшло жодного листа про розірвання угоди на вивезення побутових та негабаритних відходів.

Ця процедура прописана в пункті 6.3 договору: замовник має письмово повідомити виконавця про таку ініціативу. Керівництво «Дніпрокомунтрансу» запевняє, що одразу після надходження такої пропозиції від міської ради Дніпра, вони дадуть згоду на розірвання угоди.

Нагадаємо, що ще на початку квітня виконком Дніпровської міськради ухвалив рішення про розірвання договору з "Дніпрокомунтрансом". Міська влада неодноразово наголошувала на тому, що же з 1 травня сміттєвий колапс у дворах дніпрян припиниться, адже вивезенням відходів займатимуться комунальники.

Днями виконавчий комітет переглянув терміни розірвання договору і наразі йдеться вже про 1 червня. ДКТ «Дніпрокомунтранс» про це рішення чиновники не повідомили.

ТДВ «Дніпрокомунтранс» вже направило листа на ім’я заступника директора Департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Андрія  Литвиненко про розірвання договору на вивезення твердих побутових відходів.

«Виходячи з інтересів мешканців міста і щоб не допустити сміттєвого колапсу, до 1 травня має бути узгоджений графік заміни. Наші усні звернення до міської ради були проігноровані. Зараз ми звертаємось офіційно і публічно просимо надати графік заміни контейнерів. Люди не мають бути в заручниках через те, що міська рада не вчинила ні юридичних, ні організаційних дій із заміни підрядника із вивезення сміття в місті», - пояснив Лубинський.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...