App Store Google Play

Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

27 Квітня 14:40
Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

Станом на сьогоднішній день, 27 квітня, на Дніпропетровщині менше лісових пожеж у порівнянні з минулим роком. Проте у зв’язку з прийдешніми травневими святами представники служб безпеки закликали громадян бути обачними та дотримуватися правил пожежної безпеки, передає Дніпроград.

За словами начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерія Величко за цей рік зафіксовано вісім випадків лісових пожеж на загальній площі 1,62 гектари, що у порівнянні з минулим роком (більше 20 випадків) значно менше.

«На цих святах очікують п’ятий, найвищий клас пожежної небезпеки», - підкреслив він, - «Це зумовлено високою швидкістю вітру, яка очікується на цей період, оскільки через нього буде велика швидкість розповсюдження пожежі».

Заступник начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області додав, що згідно новій методиці прогнозування пожежної небезпеки на території України, Дніпропетровщина потрапляє до регіону з максимальною пожежною напруженістю:

«З першого травня Гідрометцентр за новими розрахунками визначив три райони пожежної небезпеки: з незначною, помірною та високою пожежними напруженнями. Наша область підпадає під останній тип».

Також він зазначив, що найбільш пожежно-небезпечними районами області є Петриківський, Павлоградський, Дніпровський, Новомосковський, Царичанський, Магдалинівський, Покровський, Васильківський та Меживський.

Фахівці закликали громадян обмежити себе відвідуванням лісів на свята та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, які можуть зберегти життя та лісові насадження.

Нагадаємо, що в області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...