App Store Google Play

Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

27 Квітня 14:40
Під час травневих свят на Дніпропетровщині очікується найвищий рівень пожежної небезпеки

Станом на сьогоднішній день, 27 квітня, на Дніпропетровщині менше лісових пожеж у порівнянні з минулим роком. Проте у зв’язку з прийдешніми травневими святами представники служб безпеки закликали громадян бути обачними та дотримуватися правил пожежної безпеки, передає Дніпроград.

За словами начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерія Величко за цей рік зафіксовано вісім випадків лісових пожеж на загальній площі 1,62 гектари, що у порівнянні з минулим роком (більше 20 випадків) значно менше.

«На цих святах очікують п’ятий, найвищий клас пожежної небезпеки», - підкреслив він, - «Це зумовлено високою швидкістю вітру, яка очікується на цей період, оскільки через нього буде велика швидкість розповсюдження пожежі».

Заступник начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області додав, що згідно новій методиці прогнозування пожежної небезпеки на території України, Дніпропетровщина потрапляє до регіону з максимальною пожежною напруженістю:

«З першого травня Гідрометцентр за новими розрахунками визначив три райони пожежної небезпеки: з незначною, помірною та високою пожежними напруженнями. Наша область підпадає під останній тип».

Також він зазначив, що найбільш пожежно-небезпечними районами області є Петриківський, Павлоградський, Дніпровський, Новомосковський, Царичанський, Магдалинівський, Покровський, Васильківський та Меживський.

Фахівці закликали громадян обмежити себе відвідуванням лісів на свята та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, які можуть зберегти життя та лісові насадження.

Нагадаємо, що в області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...