App Store Google Play

Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

26.04.2018 15:00
Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

Безпека на залізниці є дуже актуальною темою, якій суспільство не приділяє належної уваги. Про нещасні випадки та як поводити себе на залізниці розповів заступник начальника служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці Олексій Кирейко, передає Дніпроград.

«Тема безпеки на залізниці є дуже важливою. На жаль, можна навести десятки, а то й сотні випадків, коли люди потрапляють під локомотив через елементарне ігнорування правил безпеки та необачність», - зазначив Олексій Кирейко.

Він розповів, що статистика залізниці є досить сумною:  в середньому більше 600 людей на рік травмуються на залізниці, серед них як і пасажири, так і люди, які проживають поблизу колії. Минулого року травмувалися 87 осіб, з яких 51 випадок – летальний наслідок. Цього року вже двадцять людей травмувалося, з них 13 смертей. Згідно аналізу більше випадків перепадає на період з 18:00 до 24:00, а найчастіше травмуються чоловіки старше 40 років.

Основною причиною Олексій Кирейко назвав перехід людини перед рухомим потягом.

«При миттєвій реакції водія для повної зупинки вантажного потягу необхідно 600 метрів. Люди не розуміють, що локомотив не зможе швидко зупинитися», - зауважив він.

Олексій Кирейко додав, що серед причин нещасних випадків на залізниці ще є неуважність, несприйняття правил безпеки: люди заходять за обмежувальну лінію при очікуванні транспорту, батьки допускають ігри дітей біля залізної дороги та інше.

«Часто люди намагаються заощадити 5-10 хвилин і перейти дорогу в недозволеному місці, що у результаті коштує їм здоров’я, чи, навіть, життя», - підкреслив представник Придніпровської залізниці.

Нагадаємо, що у зв'язку з переходом на "літній час" у Дніпрі скасували п'ять маршрутів приміських поїздів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...