App Store Google Play

Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

26 Квітня 15:00
Заощадження п’яти хвилин може коштувати життя - представник залізниці закликав дніпрян бути обачними

Безпека на залізниці є дуже актуальною темою, якій суспільство не приділяє належної уваги. Про нещасні випадки та як поводити себе на залізниці розповів заступник начальника служби воєнізованої охорони Придніпровської залізниці Олексій Кирейко, передає Дніпроград.

«Тема безпеки на залізниці є дуже важливою. На жаль, можна навести десятки, а то й сотні випадків, коли люди потрапляють під локомотив через елементарне ігнорування правил безпеки та необачність», - зазначив Олексій Кирейко.

Він розповів, що статистика залізниці є досить сумною:  в середньому більше 600 людей на рік травмуються на залізниці, серед них як і пасажири, так і люди, які проживають поблизу колії. Минулого року травмувалися 87 осіб, з яких 51 випадок – летальний наслідок. Цього року вже двадцять людей травмувалося, з них 13 смертей. Згідно аналізу більше випадків перепадає на період з 18:00 до 24:00, а найчастіше травмуються чоловіки старше 40 років.

Основною причиною Олексій Кирейко назвав перехід людини перед рухомим потягом.

«При миттєвій реакції водія для повної зупинки вантажного потягу необхідно 600 метрів. Люди не розуміють, що локомотив не зможе швидко зупинитися», - зауважив він.

Олексій Кирейко додав, що серед причин нещасних випадків на залізниці ще є неуважність, несприйняття правил безпеки: люди заходять за обмежувальну лінію при очікуванні транспорту, батьки допускають ігри дітей біля залізної дороги та інше.

«Часто люди намагаються заощадити 5-10 хвилин і перейти дорогу в недозволеному місці, що у результаті коштує їм здоров’я, чи, навіть, життя», - підкреслив представник Придніпровської залізниці.

Нагадаємо, що у зв'язку з переходом на "літній час" у Дніпрі скасували п'ять маршрутів приміських поїздів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...