App Store Google Play

Як в "культурній столиці" знищують основу культури - школи естетичного напрямку

26 Квітня 16:00
Як в "культурній столиці" знищують основу культури - школи естетичного напрямку

Протягом останніх місяців Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради проводиться "оптимізація шкіл", внаслідок якої робочих місць та соціального забезпечення позбуваються сотні працівників освіти міста.

Як зазначається на сторінці спільноти "Культура Дніпра" у Facebook, такі процеси розпочалися із призначенням на посаду керівника Департаменту гуманітарної політики Ксенії Сушко.

"За 4 місяці своєї роботи Сушко скоротила сотні посад і планує скоротити ще більше, планує збільшення батьківської плати за навчання в музичних школах до 1200-1500 грн. на місяць, обмеживши тим самим доступ до позашкільної освіти. Її діяльність вже коштувала місту 5 спортивних шкіл, погіршила існування всіх закладів культури та освіти. І все це заради того, аби зменшити фінансування бюджетної сфери, напевно для добудови страждального мосту або для підняття заробітних плат апарату міської ради. Ті хто все ж таки залишився ще працювати, втратили всі надбавки і виплати, йдуть у відпустки без збереження заробітної плати, не отримають матеріальної допомоги на оздоровлення, що гарантував закон", - йдеться у дописі.

Окрім цього, за інформацією активістів, Департамент без підпису керівника направляє незаконні вказівки директорам закладів, аби ті їх виконували, погрожуючи у разі невиконання розірванням трудового договору.

"Місто не повинно допустити знищення музичних шкіл та закладів культури і освіти. Саме ця особа робить з Культурної Столиці, метою руху до якого було оголошено низку заходів, знищення культури на низовому, масовому рівні. Цікаво лише, на чиє замовлення?", - наголошують у спільноті.

Нагадаємо, у наслідок недолугої діяльності Департаменту гуманітарної політики, у Дніпрі вибухнув скандал навколо можливого "переформатування" освітніх закладів культури. Під час засідання комітету з гуманітарних питань Громадської ради при міськраді, Сушко зазначила, що більшість дітей ходять у музичні школи через комплекси батьків.

У свою чергу, народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко повідомив, що докладе усіх зусиль аби зупинити місцеві клептократичні процеси у сфері освіти.

Також варто зазначити, що Департамент гуманітарної політики має намір укласти угоду на ремонт одного із НВК з підприємством, яке "засвітилося" у відмиванні бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...