App Store Google Play

Тендер на ремонт НВК у Дніпрі виграло підприємство, помічене у відмиванні бюджетних коштів та надані неякісних послуг

26 Квітня 09:00
Тендер на ремонт НВК у Дніпрі виграло підприємство, помічене у відмиванні бюджетних коштів та надані неякісних послуг

Департамент гуманітарної політики на шляху до підписання угоди про капітальний ремонт санвузлів та приміщень НВК №102 із приватним підприємством "Елін Плюс", яке неодноразово помічене у судових справах, пов'язаних з неякісним наданням послуг з ремонту комунальних закладів, а також із відмиванням бюджетних коштів.

Наразі тендер про проведення робіт знаходиться на стадії кваліфікації переможця. Ціна послуг - 1 411 820,22 грн при стартовій ціні у 1 413 045,60 грн. Варто зазначити, що другий учасник торгів ТОВ "Центрбудмонтаж" запропонував свої послуги дешевше на майже 120 тисяч грн, але його пропозиція була відхилена.

Приватне підприємство "Елін Плюс" фігурувало у судових справах на предмет відмивання бюджетних коштів та неякісного виконання ремонтних робіт.

Зокрема, 12 червня 2017 року Бабушкінський суд ухвалив проведення обшуків у ПП "Стройбудтрест - 2014".  Упродовж 2016 року службовими особами департаменту гуманітарної політики Дніпровськоїї міської ради за виконання робіт з капітального та поточного ремонту закладів освіти, а також за постачання матеріалів на розрахункові рахунки ПП "Лана" та ПП "Елін Плюс" (власник обох - Смотрицька Ганна Владиславівна) було перераховано бюджетні кошти у сумі 29 млн. грн.

У подальшому за договорами на виконання субпідрядних робіт ПП "Лана" та ПП "Елін Плюс" перераховано грошові кошти на рахунки ПП "Стройбудтрест - 2014" у розмірі 10,1 млн. грн. за надання матеріалів та на рахунки ТОВ "Гарантремстрой" у розмірі 14,4 млн. грн. за виконання робіт.

При цьому, упродовж 2016 року в ТОВ "Гарантремстрой", яке, відповідно до договорів на виконання субпідрядних робіт з ПП Лана та ПП Елін Плюс виконувало будівельні роботи, працювало всього 2 особи (упродовж першого та другого кварталу 2016 року) та чотири особи (упродовж 3 третього та четвертого кварталу 2016 року), включаючи керівника та головного бухгалтера. Зазначені підприємства пов'язані між собою одними засновниками, керівниками, головними бухгалтерами. Після додаткових обшуків були виявлені докази, які вказують на взаємопов'язаність вказаних суб'єктів господарювання.

Таким чином суд ухвалив що є підстави вважати, що вказані підприємства здійснюють діяльність з метою розкрадання бюджетних коштів шляхом перерахування фінансів через ланцюг постачальників на фіктивні підприємства для подальшого їх конвертування в готівку.

Окрім цього, у лютому 2018 року Красногвардійський суд ухвалив рішення про здійснення перевірок у дніпровському НВК №3, де фактично було виявлено факт виконання значно менших об'ємів ремонтних робіт у актовій залі, ніж передбачала документація. Бюджетні кошти тоді також отримало приватне підриємство "Елін Плюс", яке і "зекономило" кошти.

Таким чином, якщо ПП "Елін Плюс" пройде у Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради "акредитацію", то жертвою недоброчесних дій може стати і НВК №102.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...