App Store Google Play

У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

23.04.2018 17:40
У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

У Дніпрі триває будівництво першого в Україні інклюзивного парку, аби діти з особливими потребами могли проводити дозвілля разом з усіма своїми однолітками. Головна особливість майданчику в тому, що вся поверхня буде рівною – без сходинок чи бордюрів, аби всі змогли вільно пересуватися. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів проектувальників та підрядників парку.

«Цей парк включає все для всіх, тому він розрахованих як на дітей з інвалідністю, людей похилого віку, так і на здорових осіб цей майданчик буде. Крім того, в межах майданчику розташовуватимуться ігрові елементи, спеціально створені для інклюзивного парку. Також буде створено лабіринт з кущів, по якому діти зможуть бігати та їздити. Для втілення проекту ми використовували світовий досвід», - пояснив архітектор-проектувальник Сергій Гербін.

Загальна територія парку сягає 6 тисяч квадратних метрів. Парк буде знаходитись під стінами будівлі Дніпропетровської ОДА за адресою: проспект Поля, 1.

«Ми виготовляєм дитяче обладнання у Дніпрі з 2000 року, але виготовлення такого типу іграшок та спорядження було для нас новинкою. Завдяки участі в європейських та світових виставках та проектах ми мали багато ідей для втілення у Дніпрі. Більшість обладнання виготовлялося у нашому місті, цьому сприяла ДніпроОДА», - розповіла представниця підрядної організації Ольга Кілєва.

Зі слів Ольги Кілєвої, покриття парку буде зроблено з крихти, яка виготовлена з первинної сировини, а не з резини. Крім того, будуть спеціальні елементи, які розвивають динаміку дітей – іграшкові піаніно, гітари та інші музичні інструменти.  

Раніше повідомлялося, що даний проект буде реалізований у 2018-му році в рамках Соціальної Програми Марини Порошенко - парк для дітей з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...