App Store Google Play

У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

23 Квітня 17:40
У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

У Дніпрі триває будівництво першого в Україні інклюзивного парку, аби діти з особливими потребами могли проводити дозвілля разом з усіма своїми однолітками. Головна особливість майданчику в тому, що вся поверхня буде рівною – без сходинок чи бордюрів, аби всі змогли вільно пересуватися. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів проектувальників та підрядників парку.

«Цей парк включає все для всіх, тому він розрахованих як на дітей з інвалідністю, людей похилого віку, так і на здорових осіб цей майданчик буде. Крім того, в межах майданчику розташовуватимуться ігрові елементи, спеціально створені для інклюзивного парку. Також буде створено лабіринт з кущів, по якому діти зможуть бігати та їздити. Для втілення проекту ми використовували світовий досвід», - пояснив архітектор-проектувальник Сергій Гербін.

Загальна територія парку сягає 6 тисяч квадратних метрів. Парк буде знаходитись під стінами будівлі Дніпропетровської ОДА за адресою: проспект Поля, 1.

«Ми виготовляєм дитяче обладнання у Дніпрі з 2000 року, але виготовлення такого типу іграшок та спорядження було для нас новинкою. Завдяки участі в європейських та світових виставках та проектах ми мали багато ідей для втілення у Дніпрі. Більшість обладнання виготовлялося у нашому місті, цьому сприяла ДніпроОДА», - розповіла представниця підрядної організації Ольга Кілєва.

Зі слів Ольги Кілєвої, покриття парку буде зроблено з крихти, яка виготовлена з первинної сировини, а не з резини. Крім того, будуть спеціальні елементи, які розвивають динаміку дітей – іграшкові піаніно, гітари та інші музичні інструменти.  

Раніше повідомлялося, що даний проект буде реалізований у 2018-му році в рамках Соціальної Програми Марини Порошенко - парк для дітей з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...