App Store Google Play

У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

23 Квітня 17:40
У Дніпрі триває будівництво першого інклюзивного парку: який він матиме вигляд?

У Дніпрі триває будівництво першого в Україні інклюзивного парку, аби діти з особливими потребами могли проводити дозвілля разом з усіма своїми однолітками. Головна особливість майданчику в тому, що вся поверхня буде рівною – без сходинок чи бордюрів, аби всі змогли вільно пересуватися. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів проектувальників та підрядників парку.

«Цей парк включає все для всіх, тому він розрахованих як на дітей з інвалідністю, людей похилого віку, так і на здорових осіб цей майданчик буде. Крім того, в межах майданчику розташовуватимуться ігрові елементи, спеціально створені для інклюзивного парку. Також буде створено лабіринт з кущів, по якому діти зможуть бігати та їздити. Для втілення проекту ми використовували світовий досвід», - пояснив архітектор-проектувальник Сергій Гербін.

Загальна територія парку сягає 6 тисяч квадратних метрів. Парк буде знаходитись під стінами будівлі Дніпропетровської ОДА за адресою: проспект Поля, 1.

«Ми виготовляєм дитяче обладнання у Дніпрі з 2000 року, але виготовлення такого типу іграшок та спорядження було для нас новинкою. Завдяки участі в європейських та світових виставках та проектах ми мали багато ідей для втілення у Дніпрі. Більшість обладнання виготовлялося у нашому місті, цьому сприяла ДніпроОДА», - розповіла представниця підрядної організації Ольга Кілєва.

Зі слів Ольги Кілєвої, покриття парку буде зроблено з крихти, яка виготовлена з первинної сировини, а не з резини. Крім того, будуть спеціальні елементи, які розвивають динаміку дітей – іграшкові піаніно, гітари та інші музичні інструменти.  

Раніше повідомлялося, що даний проект буде реалізований у 2018-му році в рамках Соціальної Програми Марини Порошенко - парк для дітей з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...