App Store Google Play

На Криворізькій трасі продовжується перший за кілька десятиліть капітальний ремонт

23 Квітня 15:00
На Криворізькій трасі продовжується перший за кілька десятиліть капітальний ремонт

Стартував другий сезон масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення почали приводити до ладу рік тому – вперше в її історії. Вже оновили 24,5 км автошляху. До кінця 2018-го із якісним покриттям будуть ще понад 14 км дороги. У першу чергу відремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Нині у розпалі – роботи в районі села Затишне Криничанського району.

«Відновлення комунальних доріг і автомагістралей державного значення на Дніпропетровщині – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Криворізьку трасу приводять до ладу вперше за півстоліття. Нині стартував вже другий сезон ремонтних робіт», – зазначив Валентин Резніченко. 

Криворізьку трасу капітально не ремонтували десятиліттями. Обходилися ямковим ремонтом. Як результат, замість траси – суцільні ями.

Дорогу почали робити рік тому. Спільними зусиллями укравтодору та облдержадміністрації оновили декілька найпроблемніших ділянок траси Н-11. Загальна довжина – 24,5 км. Цьогоріч планують замінити ще понад 14 км «дорожнього одягу» автошляху.

Зараз дорожня техніка щосили працює в районі села Затишне Криничанського району. Довжина ділянки – 3,6 км. Ремонтники роблять основу під нове покриття. Згодом на неї покладуть два шари асфальтобетону.

«Раніше тут неможливо було їздити. Хоч бери машину в руки і неси, – поділився водій фури Сергій Гетьман. – Дякувати Богові, нарешті ремонтують дорогу. Радує, що робота кипить».

Цьогоріч на Дніпропетровщині також ремонтують інші траси національного значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...