App Store Google Play

На Криворізькій трасі продовжується перший за кілька десятиліть капітальний ремонт

23 Квітня 15:00
На Криворізькій трасі продовжується перший за кілька десятиліть капітальний ремонт

Стартував другий сезон масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення почали приводити до ладу рік тому – вперше в її історії. Вже оновили 24,5 км автошляху. До кінця 2018-го із якісним покриттям будуть ще понад 14 км дороги. У першу чергу відремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Нині у розпалі – роботи в районі села Затишне Криничанського району.

«Відновлення комунальних доріг і автомагістралей державного значення на Дніпропетровщині – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Криворізьку трасу приводять до ладу вперше за півстоліття. Нині стартував вже другий сезон ремонтних робіт», – зазначив Валентин Резніченко. 

Криворізьку трасу капітально не ремонтували десятиліттями. Обходилися ямковим ремонтом. Як результат, замість траси – суцільні ями.

Дорогу почали робити рік тому. Спільними зусиллями укравтодору та облдержадміністрації оновили декілька найпроблемніших ділянок траси Н-11. Загальна довжина – 24,5 км. Цьогоріч планують замінити ще понад 14 км «дорожнього одягу» автошляху.

Зараз дорожня техніка щосили працює в районі села Затишне Криничанського району. Довжина ділянки – 3,6 км. Ремонтники роблять основу під нове покриття. Згодом на неї покладуть два шари асфальтобетону.

«Раніше тут неможливо було їздити. Хоч бери машину в руки і неси, – поділився водій фури Сергій Гетьман. – Дякувати Богові, нарешті ремонтують дорогу. Радує, що робота кипить».

Цьогоріч на Дніпропетровщині також ремонтують інші траси національного значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...