App Store Google Play

Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

21 Квітня 13:00
Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

У дніпровській школі №19 дирекція робить регулярний збір коштів з батьків учнів, проте приводити до ладу будівлю, яка знаходиться в аварійному стані, не поспішає. Про це повідомляє народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Віталій Купрій розповів, що батьки учнів школи №19 повідомили про халатність керівництва школи, яке призвело до жахливих умов перебування дітей у будівлі.

«Батьки зазначають, що дирекція проводить регулярний збір грошей, пояснюючи це відсутністю належного фінансування. Проте ремонт приміщення школи не проводиться, через що учні навчаються в непридатних для цього класах. Відсутність денного світла та грибок на стінах надзвичайно шкодить здоров’ю дітей», - пише депутат.

Він додав, що через пошкодження труб дощова та тала вода стікає по стінам і потрапляє під будівлю, а це, в свою чергу, призвело до підтоплення шкільної їдальні. Тепер діти вимушені харчуватися в антисанітарних умовах.

«Зокрема, батьки повідомили, що для проведення урочистої частини святкування випускного вечора учням запропонували орендувати за гроші актову залу іншої школи», - пише Віталій Купрій.

Тим часом місцева влада не протидіє такому безладу. Депутат зазначив, що вже спрямував звернення до Міністра освіти й науки Лілії Гриневич та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо реагування та забезпечення придатних умов для якісного навчання дітей.

Нагадаємо, що цього року дати останнього дзвоника та випускного школи визначатимуть самостійно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...