App Store Google Play

Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

21 Квітня 13:00
Грибок, підтоплення та антисанітарія: як навчаються діти у дніпровській 19-й школі

У дніпровській школі №19 дирекція робить регулярний збір коштів з батьків учнів, проте приводити до ладу будівлю, яка знаходиться в аварійному стані, не поспішає. Про це повідомляє народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Віталій Купрій розповів, що батьки учнів школи №19 повідомили про халатність керівництва школи, яке призвело до жахливих умов перебування дітей у будівлі.

«Батьки зазначають, що дирекція проводить регулярний збір грошей, пояснюючи це відсутністю належного фінансування. Проте ремонт приміщення школи не проводиться, через що учні навчаються в непридатних для цього класах. Відсутність денного світла та грибок на стінах надзвичайно шкодить здоров’ю дітей», - пише депутат.

Він додав, що через пошкодження труб дощова та тала вода стікає по стінам і потрапляє під будівлю, а це, в свою чергу, призвело до підтоплення шкільної їдальні. Тепер діти вимушені харчуватися в антисанітарних умовах.

«Зокрема, батьки повідомили, що для проведення урочистої частини святкування випускного вечора учням запропонували орендувати за гроші актову залу іншої школи», - пише Віталій Купрій.

Тим часом місцева влада не протидіє такому безладу. Депутат зазначив, що вже спрямував звернення до Міністра освіти й науки Лілії Гриневич та голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо реагування та забезпечення придатних умов для якісного навчання дітей.

Нагадаємо, що цього року дати останнього дзвоника та випускного школи визначатимуть самостійно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...