App Store Google Play

У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

20.04.2018 11:00
У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

Вчора, 19 квітня, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч між представниками міської влади та учасниками Бюджету участі, під час якої учасники обговорювали можливі поправки до Положення про партиципаторне бюджетування аби зробити проект прозорим та чесним.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Участь у публічному обговорені взяло керівництво департаменту енергоефективних технологій та ініціатив ДМР, а також заступник міського голови Яніка Мерило.

"Нам дуже важливо почути думку кожного із учасників цього проекту та вдосконалити процес реалізації ідей. Під час попередніх етапів виник ряд проблем і внесення змін до положення бюджету участі у Дніпрі має допомогти нам покращити його", - зазначила Яніка Мерило.

Найголовніші зміни торкнулися процесу голосування - відтепер неможливо "накручувати" голоси для свого проекту у бібліотеках. Окрім цього, відтепер проголосувати за проект може лише мешканець Дніпра, якому виповнилося 18 років.

Також зміни торнкулися авторів проектів - нове положення забороняє подавати проект якщо автор є діючим працівником комунальних служб та підприємств.

Загалом, більшість змін отримали схвальну оцінку серед громадськості, але деякі питання викликали серйозну дискусію і остаточне рішення щодо них відклали.

Як повідомила заступниця директора департаменту енергоефективних технологій та ініціатив Ольга Сіножатська, положення потребує ще багато роботи, але вже є певний прогрес в удосконалені бюджету участі.

Нагадаємо, що навколо бюджету участі декілька разів були скандали щодо фальсифікацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...