App Store Google Play

У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

20 Квітня 11:00
У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

Вчора, 19 квітня, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч між представниками міської влади та учасниками Бюджету участі, під час якої учасники обговорювали можливі поправки до Положення про партиципаторне бюджетування аби зробити проект прозорим та чесним.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Участь у публічному обговорені взяло керівництво департаменту енергоефективних технологій та ініціатив ДМР, а також заступник міського голови Яніка Мерило.

"Нам дуже важливо почути думку кожного із учасників цього проекту та вдосконалити процес реалізації ідей. Під час попередніх етапів виник ряд проблем і внесення змін до положення бюджету участі у Дніпрі має допомогти нам покращити його", - зазначила Яніка Мерило.

Найголовніші зміни торкнулися процесу голосування - відтепер неможливо "накручувати" голоси для свого проекту у бібліотеках. Окрім цього, відтепер проголосувати за проект може лише мешканець Дніпра, якому виповнилося 18 років.

Також зміни торнкулися авторів проектів - нове положення забороняє подавати проект якщо автор є діючим працівником комунальних служб та підприємств.

Загалом, більшість змін отримали схвальну оцінку серед громадськості, але деякі питання викликали серйозну дискусію і остаточне рішення щодо них відклали.

Як повідомила заступниця директора департаменту енергоефективних технологій та ініціатив Ольга Сіножатська, положення потребує ще багато роботи, але вже є певний прогрес в удосконалені бюджету участі.

Нагадаємо, що навколо бюджету участі декілька разів були скандали щодо фальсифікацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...