App Store Google Play

У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

20 Квітня 11:00
У міськраді продовжують шукати спосіб як знову не провалити проект Бюджету участі

Вчора, 19 квітня, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч між представниками міської влади та учасниками Бюджету участі, під час якої учасники обговорювали можливі поправки до Положення про партиципаторне бюджетування аби зробити проект прозорим та чесним.

Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Участь у публічному обговорені взяло керівництво департаменту енергоефективних технологій та ініціатив ДМР, а також заступник міського голови Яніка Мерило.

"Нам дуже важливо почути думку кожного із учасників цього проекту та вдосконалити процес реалізації ідей. Під час попередніх етапів виник ряд проблем і внесення змін до положення бюджету участі у Дніпрі має допомогти нам покращити його", - зазначила Яніка Мерило.

Найголовніші зміни торкнулися процесу голосування - відтепер неможливо "накручувати" голоси для свого проекту у бібліотеках. Окрім цього, відтепер проголосувати за проект може лише мешканець Дніпра, якому виповнилося 18 років.

Також зміни торнкулися авторів проектів - нове положення забороняє подавати проект якщо автор є діючим працівником комунальних служб та підприємств.

Загалом, більшість змін отримали схвальну оцінку серед громадськості, але деякі питання викликали серйозну дискусію і остаточне рішення щодо них відклали.

Як повідомила заступниця директора департаменту енергоефективних технологій та ініціатив Ольга Сіножатська, положення потребує ще багато роботи, але вже є певний прогрес в удосконалені бюджету участі.

Нагадаємо, що навколо бюджету участі декілька разів були скандали щодо фальсифікацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...