App Store Google Play

Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

19 Квітня 13:40
Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

У Дніпрі продовжують боротьбу з провокаційними написами на стінах та об’єктах міста, які пропагують наркотичні речовини. У зв’язку з цим цієї суботи, 21 квітня, у місті відбудеться акція «Сміття буває різним», під час якої буде видалятися та замальовуватися «творчість» вандалів.

Про це розповіли начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, голова гуманітарного комітету громадської ради м. Дніпро Олег Ростовцев та координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації м. Дніпро Олександр Шуляк.

Ганна Карпеченкова розповіла, що ці написи є не тільки правопорушенням стосовно благоустрою міста, а й шляхом розповсюдження наркотичних речовин.

«Метою акції є протистояння розповсюдженню наркотичних речовин та інформування суспільства про дану проблему. Так, люди більш старшого покоління не усі розуміють сенс, який несуть ці написи», - зауважила вона.

Олег Ростовцев зазначив, що наркотики – це війна проти світу та суспільства і задля того, щоб Дніпро було здоровим містом зі здоровими жителями, усі небайдужі громадяни повинні приєднатися до протистояння наркотикам.

«Якщо ми не будемо показувати, що нам не все одно і ми готові постояти за здорове майбутнє міста та області, цей вандалізм та отруєння суспільства буде продовжуватися», - підкреслив він, - «Є так звана теорія «розбитих вікон» - якщо люди будуть з цим миритися, то це буде задавати соціальну норму».

Олександр Шуляк закликав усіх бажаючих взяти участь у даному заході. При собі для замальовування надписів потрібно мати балончик або фарбу та, бажано, респіратор та окуляри.

Акція стартує о 12 годині на Фестивальному причалі у районі надпису «Я люблю Дніпро». Буде декілька маршрутів заходу, які будуть плануватися базуючись на кількості учасників.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі проводився подібний рейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...