App Store Google Play

Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

19 Квітня 13:40
Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

У Дніпрі продовжують боротьбу з провокаційними написами на стінах та об’єктах міста, які пропагують наркотичні речовини. У зв’язку з цим цієї суботи, 21 квітня, у місті відбудеться акція «Сміття буває різним», під час якої буде видалятися та замальовуватися «творчість» вандалів.

Про це розповіли начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, голова гуманітарного комітету громадської ради м. Дніпро Олег Ростовцев та координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації м. Дніпро Олександр Шуляк.

Ганна Карпеченкова розповіла, що ці написи є не тільки правопорушенням стосовно благоустрою міста, а й шляхом розповсюдження наркотичних речовин.

«Метою акції є протистояння розповсюдженню наркотичних речовин та інформування суспільства про дану проблему. Так, люди більш старшого покоління не усі розуміють сенс, який несуть ці написи», - зауважила вона.

Олег Ростовцев зазначив, що наркотики – це війна проти світу та суспільства і задля того, щоб Дніпро було здоровим містом зі здоровими жителями, усі небайдужі громадяни повинні приєднатися до протистояння наркотикам.

«Якщо ми не будемо показувати, що нам не все одно і ми готові постояти за здорове майбутнє міста та області, цей вандалізм та отруєння суспільства буде продовжуватися», - підкреслив він, - «Є так звана теорія «розбитих вікон» - якщо люди будуть з цим миритися, то це буде задавати соціальну норму».

Олександр Шуляк закликав усіх бажаючих взяти участь у даному заході. При собі для замальовування надписів потрібно мати балончик або фарбу та, бажано, респіратор та окуляри.

Акція стартує о 12 годині на Фестивальному причалі у районі надпису «Я люблю Дніпро». Буде декілька маршрутів заходу, які будуть плануватися базуючись на кількості учасників.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі проводився подібний рейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...