App Store Google Play

Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

19.04.2018 13:40
Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

У Дніпрі продовжують боротьбу з провокаційними написами на стінах та об’єктах міста, які пропагують наркотичні речовини. У зв’язку з цим цієї суботи, 21 квітня, у місті відбудеться акція «Сміття буває різним», під час якої буде видалятися та замальовуватися «творчість» вандалів.

Про це розповіли начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, голова гуманітарного комітету громадської ради м. Дніпро Олег Ростовцев та координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації м. Дніпро Олександр Шуляк.

Ганна Карпеченкова розповіла, що ці написи є не тільки правопорушенням стосовно благоустрою міста, а й шляхом розповсюдження наркотичних речовин.

«Метою акції є протистояння розповсюдженню наркотичних речовин та інформування суспільства про дану проблему. Так, люди більш старшого покоління не усі розуміють сенс, який несуть ці написи», - зауважила вона.

Олег Ростовцев зазначив, що наркотики – це війна проти світу та суспільства і задля того, щоб Дніпро було здоровим містом зі здоровими жителями, усі небайдужі громадяни повинні приєднатися до протистояння наркотикам.

«Якщо ми не будемо показувати, що нам не все одно і ми готові постояти за здорове майбутнє міста та області, цей вандалізм та отруєння суспільства буде продовжуватися», - підкреслив він, - «Є так звана теорія «розбитих вікон» - якщо люди будуть з цим миритися, то це буде задавати соціальну норму».

Олександр Шуляк закликав усіх бажаючих взяти участь у даному заході. При собі для замальовування надписів потрібно мати балончик або фарбу та, бажано, респіратор та окуляри.

Акція стартує о 12 годині на Фестивальному причалі у районі надпису «Я люблю Дніпро». Буде декілька маршрутів заходу, які будуть плануватися базуючись на кількості учасників.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі проводився подібний рейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...