App Store Google Play

Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

19 Квітня 13:40
Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

У Дніпрі продовжують боротьбу з провокаційними написами на стінах та об’єктах міста, які пропагують наркотичні речовини. У зв’язку з цим цієї суботи, 21 квітня, у місті відбудеться акція «Сміття буває різним», під час якої буде видалятися та замальовуватися «творчість» вандалів.

Про це розповіли начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, голова гуманітарного комітету громадської ради м. Дніпро Олег Ростовцев та координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації м. Дніпро Олександр Шуляк.

Ганна Карпеченкова розповіла, що ці написи є не тільки правопорушенням стосовно благоустрою міста, а й шляхом розповсюдження наркотичних речовин.

«Метою акції є протистояння розповсюдженню наркотичних речовин та інформування суспільства про дану проблему. Так, люди більш старшого покоління не усі розуміють сенс, який несуть ці написи», - зауважила вона.

Олег Ростовцев зазначив, що наркотики – це війна проти світу та суспільства і задля того, щоб Дніпро було здоровим містом зі здоровими жителями, усі небайдужі громадяни повинні приєднатися до протистояння наркотикам.

«Якщо ми не будемо показувати, що нам не все одно і ми готові постояти за здорове майбутнє міста та області, цей вандалізм та отруєння суспільства буде продовжуватися», - підкреслив він, - «Є так звана теорія «розбитих вікон» - якщо люди будуть з цим миритися, то це буде задавати соціальну норму».

Олександр Шуляк закликав усіх бажаючих взяти участь у даному заході. При собі для замальовування надписів потрібно мати балончик або фарбу та, бажано, респіратор та окуляри.

Акція стартує о 12 годині на Фестивальному причалі у районі надпису «Я люблю Дніпро». Буде декілька маршрутів заходу, які будуть плануватися базуючись на кількості учасників.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі проводився подібний рейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...