App Store Google Play

У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

18 Квітня 16:40
У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

В понеділок, 23 квітня, у Дніпрі стартує школа спортивного волонтера, яка націлена на розвиток любительських дитячо-юнацьких змагань по різним видам спорту у місті та області. Про це розповіли координатор проекту «Школа спортивного волонтера» Микола Шевченко та співорганізатор проекту Ігор Болдін.

«Ми маємо на меті створення та популяризацію спортивного руху в регіоні шляхом створення певних дитячо-юнацьких змагань та розвиток молоді», - розповів Микола Шевченко, - «Нашою цільовою аудиторією є соціально-активна молодь, які зацікавлена темою розвитку спорту в області».

Він зазначив, що навчання буде ділитися на три етапи:

  1. Навчальний процес, де учасникам школи будуть протягом трьох днів (23-25 квітня) розповідати теоретичний матеріал про організацію та проведення спортивних заходів.
  2. Практична частина (травень), яка надасть можливість взяти участь у існуючих змаганнях та починати створювати нові самостійно.
  3. Заключний етап – створення певної дорожньої карти змагань самостійно учасником школи спортивного волонтера.

Ігор Болдін наголосив на важливості такої школи, оскільки в області змагання любительських команд актуальні. Також він зазначив, що три дні лекцій, які пройдуть наступного тижня, будуть розбиті на відповідні тематики.

Реєстрація до школи відкрита до 20-го числа включно. Більше інформації можна знайти на сторінці Спортивного клубу «Престиж».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...