App Store Google Play

У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

18 Квітня 16:40
У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

В понеділок, 23 квітня, у Дніпрі стартує школа спортивного волонтера, яка націлена на розвиток любительських дитячо-юнацьких змагань по різним видам спорту у місті та області. Про це розповіли координатор проекту «Школа спортивного волонтера» Микола Шевченко та співорганізатор проекту Ігор Болдін.

«Ми маємо на меті створення та популяризацію спортивного руху в регіоні шляхом створення певних дитячо-юнацьких змагань та розвиток молоді», - розповів Микола Шевченко, - «Нашою цільовою аудиторією є соціально-активна молодь, які зацікавлена темою розвитку спорту в області».

Він зазначив, що навчання буде ділитися на три етапи:

  1. Навчальний процес, де учасникам школи будуть протягом трьох днів (23-25 квітня) розповідати теоретичний матеріал про організацію та проведення спортивних заходів.
  2. Практична частина (травень), яка надасть можливість взяти участь у існуючих змаганнях та починати створювати нові самостійно.
  3. Заключний етап – створення певної дорожньої карти змагань самостійно учасником школи спортивного волонтера.

Ігор Болдін наголосив на важливості такої школи, оскільки в області змагання любительських команд актуальні. Також він зазначив, що три дні лекцій, які пройдуть наступного тижня, будуть розбиті на відповідні тематики.

Реєстрація до школи відкрита до 20-го числа включно. Більше інформації можна знайти на сторінці Спортивного клубу «Престиж».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...