App Store Google Play

У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

18 Квітня 16:40
У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

В понеділок, 23 квітня, у Дніпрі стартує школа спортивного волонтера, яка націлена на розвиток любительських дитячо-юнацьких змагань по різним видам спорту у місті та області. Про це розповіли координатор проекту «Школа спортивного волонтера» Микола Шевченко та співорганізатор проекту Ігор Болдін.

«Ми маємо на меті створення та популяризацію спортивного руху в регіоні шляхом створення певних дитячо-юнацьких змагань та розвиток молоді», - розповів Микола Шевченко, - «Нашою цільовою аудиторією є соціально-активна молодь, які зацікавлена темою розвитку спорту в області».

Він зазначив, що навчання буде ділитися на три етапи:

  1. Навчальний процес, де учасникам школи будуть протягом трьох днів (23-25 квітня) розповідати теоретичний матеріал про організацію та проведення спортивних заходів.
  2. Практична частина (травень), яка надасть можливість взяти участь у існуючих змаганнях та починати створювати нові самостійно.
  3. Заключний етап – створення певної дорожньої карти змагань самостійно учасником школи спортивного волонтера.

Ігор Болдін наголосив на важливості такої школи, оскільки в області змагання любительських команд актуальні. Також він зазначив, що три дні лекцій, які пройдуть наступного тижня, будуть розбиті на відповідні тематики.

Реєстрація до школи відкрита до 20-го числа включно. Більше інформації можна знайти на сторінці Спортивного клубу «Престиж».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...