App Store Google Play

Комунальників на всіх не вистачить - влада Дніпра закликає мешканців прибирати простір навколо себе

18 Квітня 14:20
Комунальників на всіх не вистачить - влада Дніпра закликає мешканців прибирати простір навколо себе

Цієї суботи, 21 квітня, у Дніпрі пройдуть два екологічні заходи, які націлені на звільнення територій міста від сміття: розпочинається безстрокова програма «Дніпро – територія чистоти» та пройде традиційна акція, яка присвячена Дню охорони природи. Про це повідомляє Дніпроград зі слів заступника міського голови Михайла Лисенка та заступника начальника департаменту екологічної політики Ірини Козлової.

«Цієї суботи стартує безстрокова програма «Дніпро – територія чистоти». Суть програми полягає в тому, щоб об’єднати мешканців Дніпра задля прибирання територій міста, які прилягають безпосередньо до їх домівок», - розповів Михайло Лисенко.

Він зазначив, що першочерговою метою програми є не використання праці жителів, а виховання співвідповідальності, адже взявши участь у прибиранні, мешканці надалі більше цінують чистоту навколо.

«Як показує практика, там, де люди прибирають самостійно та витрачають свої сили та час, в подальшому вони підтримують цей порядок та чистоту», - підкреслив заступник міського голови.

Він розповів, що для участі у акції необхідно залишити заявку та заповнити відповідну форму на сайті міської ради. При виникненні питань, можна звернутися на гарячу лінію міського голови. Після прийому заявки на локацію виїжджають спеціалісти, визначають обсяг робіт, домовляються з учасниками акції, які роботи в який час виконуватимуться. Також учасникам акції нададуть весь необхідний інвентар: лопати, віники, мішки для сміття, рукавички, техніку, яка буде вивозити сміття.

«Учасники акції повинні будуть зафіксувати на фото локацію до та після прибирання і по цим результатам людям будуть надавати призи за їх працю», - зауважив Михайло Лисенко.

Він розповів, що цієї суботи акція пройде в одинадцяти локаціях міста.

Ірина Козлова розповіла, що також у суботу відбудеться традиційна щорічна акція, яка присвячена Дню охорони природи. Вона зазначила, що до працівників міської ради, які вийдуть на території, вказані на зображенні нижче, можуть приєднатися усі бажаючі задля того, щоб зробити своє місто кращим.

Нагадаємо, що дніпряни власноруч прибрали Набережну та зібрали 10 тонн сміття.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...