App Store Google Play

Дніпрян запрошують проїхатись унікальним маршрутом міста на ретро автомобілях

18 Квітня 13:20
Дніпрян запрошують проїхатись унікальним маршрутом міста на ретро автомобілях

Дніпрян запрошують на автопробіг, присвячений 110-річчю виникнення першого автомобільного сполучення між Катеринославом та Новомосковськом. Особливість змагання в тому, що учасники мають проїхати історичний маршрут на ретро автомобілях. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заїзду.

«Автопробіг присвячений Андрію Миклашевському – герою нашого міста, який походив з козацького роду. За фахом він був військовим офіцером, у 1907 році у Катеринославі він захопився автомобільною справою. Андрію Миклашевський першим відкрив маршрут між Каткринославом та Новомосковським. Пізніше у нього з’явилися конкуренти, зрозумівши прибутковість справи», - розповів заслужений журналіст України, краєзнавець Микола Чабан.

Зі слів директора Технічного музею «Машини Часу» Михайла Пруднікова, на сьогодні зареєстровано 17 учасників з 25 можливих. Ретро-автомобілі учасників будуть розподілені за трьома класами: національного, вітчизняного та зарубіжного виробництва.

За умовами заїзду, кожен учасник матиме шляховий лист, який включатиме сім завдань-квестів. Водії мають їх виконати, аби здобути перемогу.

Автопробіг відбудеться 21 квітня, збір учасників розпочнеться біля державного цирку за адресою: вулиця Січеславська Набережна, 33. О 09:00 проходитиме реєстрація учасників та виставка для мешканців Дніпра. Пробіг автомобілістів стартує після 11:00. Кінцева точка маршруту знаходиться у місті Новомосковську.

Організатори зазначають, що головне – не порушувати правил дорожнього руху, швидкість на ретро-автомобілі не має перевищувати 23 кілометрів за годину. Часовий ліміт сягає близько 1 години 15 хвилин.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрився унікальний техніко-художній проект «Автомобіль – література – мистецтво». Він поєднує три несумісних, на перший погляд, сфери: машину, книгу та картину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...