App Store Google Play

Дніпрян запрошують проїхатись унікальним маршрутом міста на ретро автомобілях

18.04.2018 13:20
Дніпрян запрошують проїхатись унікальним маршрутом міста на ретро автомобілях

Дніпрян запрошують на автопробіг, присвячений 110-річчю виникнення першого автомобільного сполучення між Катеринославом та Новомосковськом. Особливість змагання в тому, що учасники мають проїхати історичний маршрут на ретро автомобілях. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заїзду.

«Автопробіг присвячений Андрію Миклашевському – герою нашого міста, який походив з козацького роду. За фахом він був військовим офіцером, у 1907 році у Катеринославі він захопився автомобільною справою. Андрію Миклашевський першим відкрив маршрут між Каткринославом та Новомосковським. Пізніше у нього з’явилися конкуренти, зрозумівши прибутковість справи», - розповів заслужений журналіст України, краєзнавець Микола Чабан.

Зі слів директора Технічного музею «Машини Часу» Михайла Пруднікова, на сьогодні зареєстровано 17 учасників з 25 можливих. Ретро-автомобілі учасників будуть розподілені за трьома класами: національного, вітчизняного та зарубіжного виробництва.

За умовами заїзду, кожен учасник матиме шляховий лист, який включатиме сім завдань-квестів. Водії мають їх виконати, аби здобути перемогу.

Автопробіг відбудеться 21 квітня, збір учасників розпочнеться біля державного цирку за адресою: вулиця Січеславська Набережна, 33. О 09:00 проходитиме реєстрація учасників та виставка для мешканців Дніпра. Пробіг автомобілістів стартує після 11:00. Кінцева точка маршруту знаходиться у місті Новомосковську.

Організатори зазначають, що головне – не порушувати правил дорожнього руху, швидкість на ретро-автомобілі не має перевищувати 23 кілометрів за годину. Часовий ліміт сягає близько 1 години 15 хвилин.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрився унікальний техніко-художній проект «Автомобіль – література – мистецтво». Він поєднує три несумісних, на перший погляд, сфери: машину, книгу та картину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...