App Store Google Play

Дніпрян запрошують на благодійну екскурсію з шампанським, аби підтримати дівчинку-піаністку

18 Квітня 12:20
Дніпрян запрошують на благодійну екскурсію з шампанським, аби підтримати дівчинку-піаністку

21 квітня, в суботу, мешканців Дніпра запрошують на благодійний винний брют-тур на підтримку талановитої піаністки нашого міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів екскурсії – біржі «Добродій».

Зі слів представниці біржі благодійності «Добродій» Влади Миколюк, наразі волонтери прагнуть допомогти талановитій 12-річній дівчинці-піаністці Соні Селянко. Вона походить з села Орловщини Новомосковського району Дніпропетровської області.

«Соня перемагала в чисельних музичних конкурсах України, нещодавно вона стала володаркою Гран-прі всеукраїнського конкурсу піаністів «PIANO.UA», на якому змагалась з 40 учасниками. Свій потенціал в нашому місті та загалом в країні вона розкрила максимально. Тепер їй потрібно в червні поїхати на конкурс до Мілану», - пояснила Влада Миколюк.

Вартість поїздки та проживання сягає однієї тисячі євро, однак в родини таких коштів немає.

«Історія Дніпра – нестандартна та дещо хаотична. Всім, хто завітає на екскурсію, ми розповімо про частину центральної площі міста, якої вже немає. Будемо зупинятися, аби додати веселощів, адже над історією не треба сумувати. Акцентуватимемо увагу на анекдотах та веселих моментах з минулого нашого міста», - розповів історик, заслужений працівник культури Юрій Фанигін.

Благодійна екскурсія розпочнеться за адресою: площа Троїцька,2. Початок о 17:00. Краєзнавча прогулянка, присвячена закуткам Катеринослава, проходитиме у форматі брют-тур. Тож гості зупинятимуться в цікавих місцях та смакуватимуть сухе шампанське. Вартість екскурсії 300 гривень.

«Я займаюсь грою на піаніно з шести років. Мені приємно, що мій труд оцінюють. Я готова виступати у Мілані», - зазначила Соня Селянко.

Підтримати дівчинку можна, перерахувавши кошти на сайт  248.dp.ua.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі було проведено першу квіткову благодійну барахолку «Райський сад».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...