App Store Google Play

У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

17 Квітня 20:30
У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

У Дніпрі планують нанести 630 кілометрів дорожньої розмітки. Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив заступник директора КП «Днепрдорсервіс» Геннадій Комаров, передає Дніпроград.

Незабаром нова розмітка з'явиться на 90 проспектах та вулицях Дніпра. Зокрема, свіжу розмітку нанесуть біля 154 навчальних закладів міста.

"Паралельно із нанесенням звичайної розмітки наносимо фарбою з додаванням скляних кульок, а також розмітку так званим холодним пластиком. Полімерна розмітка з'явиться на вулиці Космічній, проспекті Слобожанському, вулиці Калиновій, Троїцькій площі, вулиці Фабра вулиці Антоновича. На основних локаціях розмітку планується нанести до середини травня, усі роботи завершити до кінця липня", - розповів Геннадій Комаров.

Також протягом року комунальники планують встановити п'ять нових сучасних світлофорних об'єктів, відреконструювати ще п'ять інсуючих та замінити 1,5 тисячі дорожніх знаків.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...