App Store Google Play

У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

17 Квітня 20:30
У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

У Дніпрі планують нанести 630 кілометрів дорожньої розмітки. Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив заступник директора КП «Днепрдорсервіс» Геннадій Комаров, передає Дніпроград.

Незабаром нова розмітка з'явиться на 90 проспектах та вулицях Дніпра. Зокрема, свіжу розмітку нанесуть біля 154 навчальних закладів міста.

"Паралельно із нанесенням звичайної розмітки наносимо фарбою з додаванням скляних кульок, а також розмітку так званим холодним пластиком. Полімерна розмітка з'явиться на вулиці Космічній, проспекті Слобожанському, вулиці Калиновій, Троїцькій площі, вулиці Фабра вулиці Антоновича. На основних локаціях розмітку планується нанести до середини травня, усі роботи завершити до кінця липня", - розповів Геннадій Комаров.

Також протягом року комунальники планують встановити п'ять нових сучасних світлофорних об'єктів, відреконструювати ще п'ять інсуючих та замінити 1,5 тисячі дорожніх знаків.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...