App Store Google Play

У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

17 Квітня 20:30
У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

У Дніпрі планують нанести 630 кілометрів дорожньої розмітки. Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив заступник директора КП «Днепрдорсервіс» Геннадій Комаров, передає Дніпроград.

Незабаром нова розмітка з'явиться на 90 проспектах та вулицях Дніпра. Зокрема, свіжу розмітку нанесуть біля 154 навчальних закладів міста.

"Паралельно із нанесенням звичайної розмітки наносимо фарбою з додаванням скляних кульок, а також розмітку так званим холодним пластиком. Полімерна розмітка з'явиться на вулиці Космічній, проспекті Слобожанському, вулиці Калиновій, Троїцькій площі, вулиці Фабра вулиці Антоновича. На основних локаціях розмітку планується нанести до середини травня, усі роботи завершити до кінця липня", - розповів Геннадій Комаров.

Також протягом року комунальники планують встановити п'ять нових сучасних світлофорних об'єктів, відреконструювати ще п'ять інсуючих та замінити 1,5 тисячі дорожніх знаків.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...