App Store Google Play

Рубікон-Моноліт виграв 145 мільйонів на хірургію Центру матері та дитини у Дніпрі

16 Квітня 08:00
Рубікон-Моноліт виграв 145 мільйонів на хірургію Центру матері та дитини у Дніпрі

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 21 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Рубікон-Моноліт» реконструкцію поліклініки за 145,27 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші Гроші".

Як йдеится у системі «Прозорро», до кінця 2019 року будівлю поліклініки №1 по проспекту Пушкіна, 26 перебудують під хірургічне відділення КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва».

За підсумковою відомістю ресурсів, однокупольний операційний світильник Surgiris Epure на 160 тис люкс коштує 394 тис грн., двокупольні – по 673 тис грн., а двокупольні з відеокамерою HD Sony Zoom10, блоком керування NF і ручкою, що стерилізується – по 1,05 млн грн. (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Джерело безперебійного живлення Eaton 93HV-160-(200)-6 замовили за 3,59 млн грн., а дизельний генератор Alimar ALMFTLS 220 ESP 220 кВа – за 612 тис грн.

Медична вакуумна станція Gardner Denver MVL 50.3 SE обійдеться у 532 тис грн./к-т.

Оброблене ультрафіолетом гомогенне струмопровідне покриття із плит ПВХ невідомої марки 608х608 придбали по 2 107 грн./кв. м. У березні на тендері КП «Інженерний центр» таке покриття G-Floor коштувало 1 498 грн./кв. м, що майже в півтора рази дешевше.

Лінолеум Tarkett невідомої моделі класу 33 купили по 420 грн./кв. м. В інтернет-магазинах його можна знайти за гуртовою ціною 292 грн./кв. м, тобто в півтора рази дешевше.

На заробітну плату піде 12,39 млн грн., тобто 9% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,58 млн грн.

Ціна угоди на 0,02% нижче від очікуваної вартості закупівлі в 145,29 млн грн.

Засновниками дніпровського «Рубікон-моноліту» є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Із 2004 р. засновником також був Роман Бенко.

Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпрі.

Бенко очолює відділ контролю та державного нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області.

Єдиним конкурентом не вперше було місцеве ТОВ «Деніс» Олександра Кутафіна – власника ТОВ «Крізол», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Нагадаємо, Козинський за 54 мільйони перебудує лікарню під хоспіс у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...