App Store Google Play

Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

13 Квітня 12:40
Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

На Дніпропетровщині учениця 10 класу Анастасія Сень виграла третій етап програми майбутніх лідерів (FLEX), тому в кінці серпня 2018 року їде навчатися до США. У зв’язку з цим 11 клас школярка закінчить закордоном. Про навчальні успіхи повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Програма культурного обміну FLEX надає можливість українським учням та студентам навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Як зазначається, переможниця програми - учениця Верхньодніпровської СШ № 1 Анастасія Сень зможе скористатися освітніми можливостями.

«Хочу подякувати педагогічному колективу Верхньодніпровської СШ №1 за те, що ви відповідально ставитесь до освіти дітей, за те, що не боїтесь нового та незвіданого, впевнено крокуєте до розвитку, осучаснюєте освіту в країні. Єдина школа в районі, та й в області таких одиниці, яка дає настільки глибоку основу та базу у вивченні іноземних мов. Вже третій учень закладу здобуває можливість вчитись закордоном», - написав Артем Кравченко.

Крім того, голова Верхньодніпровської районної ради побажав Анастасії Сень отримати максимум корисного досвіду в США і за допомогою нього розвивати Батьківщину.

«Насолоджуйся кожною миттю в цій новій сторінці твого життя і розповідай там про нашу Україну з гордістю та любов’ю до неї. Чекаємо на тебе і віримо в твої успіхи», - додав Артем Кравченко.

Раніше повідомлялося, що освітяни обласного інституту післядипломної освіти здобули Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Він проходив з 16 по 18 березня у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...