App Store Google Play

Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

13 Квітня 12:40
Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

На Дніпропетровщині учениця 10 класу Анастасія Сень виграла третій етап програми майбутніх лідерів (FLEX), тому в кінці серпня 2018 року їде навчатися до США. У зв’язку з цим 11 клас школярка закінчить закордоном. Про навчальні успіхи повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Програма культурного обміну FLEX надає можливість українським учням та студентам навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Як зазначається, переможниця програми - учениця Верхньодніпровської СШ № 1 Анастасія Сень зможе скористатися освітніми можливостями.

«Хочу подякувати педагогічному колективу Верхньодніпровської СШ №1 за те, що ви відповідально ставитесь до освіти дітей, за те, що не боїтесь нового та незвіданого, впевнено крокуєте до розвитку, осучаснюєте освіту в країні. Єдина школа в районі, та й в області таких одиниці, яка дає настільки глибоку основу та базу у вивченні іноземних мов. Вже третій учень закладу здобуває можливість вчитись закордоном», - написав Артем Кравченко.

Крім того, голова Верхньодніпровської районної ради побажав Анастасії Сень отримати максимум корисного досвіду в США і за допомогою нього розвивати Батьківщину.

«Насолоджуйся кожною миттю в цій новій сторінці твого життя і розповідай там про нашу Україну з гордістю та любов’ю до неї. Чекаємо на тебе і віримо в твої успіхи», - додав Артем Кравченко.

Раніше повідомлялося, що освітяни обласного інституту післядипломної освіти здобули Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Він проходив з 16 по 18 березня у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...