App Store Google Play

Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

13 Квітня 12:40
Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

На Дніпропетровщині учениця 10 класу Анастасія Сень виграла третій етап програми майбутніх лідерів (FLEX), тому в кінці серпня 2018 року їде навчатися до США. У зв’язку з цим 11 клас школярка закінчить закордоном. Про навчальні успіхи повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Програма культурного обміну FLEX надає можливість українським учням та студентам навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Як зазначається, переможниця програми - учениця Верхньодніпровської СШ № 1 Анастасія Сень зможе скористатися освітніми можливостями.

«Хочу подякувати педагогічному колективу Верхньодніпровської СШ №1 за те, що ви відповідально ставитесь до освіти дітей, за те, що не боїтесь нового та незвіданого, впевнено крокуєте до розвитку, осучаснюєте освіту в країні. Єдина школа в районі, та й в області таких одиниці, яка дає настільки глибоку основу та базу у вивченні іноземних мов. Вже третій учень закладу здобуває можливість вчитись закордоном», - написав Артем Кравченко.

Крім того, голова Верхньодніпровської районної ради побажав Анастасії Сень отримати максимум корисного досвіду в США і за допомогою нього розвивати Батьківщину.

«Насолоджуйся кожною миттю в цій новій сторінці твого життя і розповідай там про нашу Україну з гордістю та любов’ю до неї. Чекаємо на тебе і віримо в твої успіхи», - додав Артем Кравченко.

Раніше повідомлялося, що освітяни обласного інституту післядипломної освіти здобули Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Він проходив з 16 по 18 березня у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...