App Store Google Play

Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

13 Квітня 12:40
Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

На Дніпропетровщині учениця 10 класу Анастасія Сень виграла третій етап програми майбутніх лідерів (FLEX), тому в кінці серпня 2018 року їде навчатися до США. У зв’язку з цим 11 клас школярка закінчить закордоном. Про навчальні успіхи повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Програма культурного обміну FLEX надає можливість українським учням та студентам навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Як зазначається, переможниця програми - учениця Верхньодніпровської СШ № 1 Анастасія Сень зможе скористатися освітніми можливостями.

«Хочу подякувати педагогічному колективу Верхньодніпровської СШ №1 за те, що ви відповідально ставитесь до освіти дітей, за те, що не боїтесь нового та незвіданого, впевнено крокуєте до розвитку, осучаснюєте освіту в країні. Єдина школа в районі, та й в області таких одиниці, яка дає настільки глибоку основу та базу у вивченні іноземних мов. Вже третій учень закладу здобуває можливість вчитись закордоном», - написав Артем Кравченко.

Крім того, голова Верхньодніпровської районної ради побажав Анастасії Сень отримати максимум корисного досвіду в США і за допомогою нього розвивати Батьківщину.

«Насолоджуйся кожною миттю в цій новій сторінці твого життя і розповідай там про нашу Україну з гордістю та любов’ю до неї. Чекаємо на тебе і віримо в твої успіхи», - додав Артем Кравченко.

Раніше повідомлялося, що освітяни обласного інституту післядипломної освіти здобули Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Він проходив з 16 по 18 березня у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...