App Store Google Play

Мешканці Піщанки перекрили дорогу в Підгородному аби захистити свого фаворита у виборах голови ОТГ

12 Квітня 10:20
Мешканці Піщанки перекрили дорогу в Підгородному аби захистити свого фаворита у виборах голови ОТГ

Вчора, 11 квітня,  у Підгородньому на пішохідному переході між вулицями Степна та Молодіжна декілька десятків людей перекрили рух трасою, через що утворився довжелезний затор. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку активіста Костянтина Пузиря у Facebook.

Зазначаэться, що мешканців Піщанки обурила схема, за якою з виборів на пост голови майбутньої Піщанської ОТГ змістили кандидата Миколу Мазницю. За його словами, напередодні виборів до нього начебто звернулися із пропозицією вступити до партії БПП, після чого на зборах цієї політичної сили було вирішено зняти кандидатуру Мазниці. 

Зроблено це, за словами мітингарів, за ініціативи місцевого депутата Вадима Нестеренка. Наразі Микола Мазниця втратив усі контакти із своїми "новими" колегами по партії та не може повернутися у політичну боротьбу за посаду голови ОТГ.

Чому мешканці Піщанки вирішили перекривати трасу саме у Підгородньому - невідомо. Проте, серед місцевих жителів такі дії з боку піщанських гостей викликали лише обурення.

Варто також зазначити, що в останній день реєстрації на вибори голови Піщанської ОТГ свої кандидатури подали 33 кандидати.

Незабаром вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...