App Store Google Play

Мешканці Піщанки перекрили дорогу в Підгородному аби захистити свого фаворита у виборах голови ОТГ

12 Квітня 10:20
Мешканці Піщанки перекрили дорогу в Підгородному аби захистити свого фаворита у виборах голови ОТГ

Вчора, 11 квітня,  у Підгородньому на пішохідному переході між вулицями Степна та Молодіжна декілька десятків людей перекрили рух трасою, через що утворився довжелезний затор. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку активіста Костянтина Пузиря у Facebook.

Зазначаэться, що мешканців Піщанки обурила схема, за якою з виборів на пост голови майбутньої Піщанської ОТГ змістили кандидата Миколу Мазницю. За його словами, напередодні виборів до нього начебто звернулися із пропозицією вступити до партії БПП, після чого на зборах цієї політичної сили було вирішено зняти кандидатуру Мазниці. 

Зроблено це, за словами мітингарів, за ініціативи місцевого депутата Вадима Нестеренка. Наразі Микола Мазниця втратив усі контакти із своїми "новими" колегами по партії та не може повернутися у політичну боротьбу за посаду голови ОТГ.

Чому мешканці Піщанки вирішили перекривати трасу саме у Підгородньому - невідомо. Проте, серед місцевих жителів такі дії з боку піщанських гостей викликали лише обурення.

Варто також зазначити, що в останній день реєстрації на вибори голови Піщанської ОТГ свої кандидатури подали 33 кандидати.

Незабаром вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...