App Store Google Play

Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

12.04.2018 17:20
Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

Сьогодні, 12 квітня, у Дніпрі в будівлі Красногвардійського районного суду, за кілька хвилин до початку судового засідання з кримінального провадження, сталася бійка. Невідомі застосували силу до журналістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

У Красногвардійському суді розглядається справа семирічної давності за фактом нападу на громадського активіста з Дніпра і його дружину. У 2018 році провадження передали в суд, судять підозрюваних за статтею хуліганство із застосуванням холодної або вогнепальної зброї. Санкція передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі. Чергове засідання призначили на сьогодні, 12 квітня.

Напередодні з’явилася інформація, що в залі суду можлива бійка. Сьогодні о 10:00 до будівлі суду, крім позивачів і відповідачів, підійшли близько десяти людей спортивної зовнішності. Крім журналістів, головного відповідача по кримінальній виробництву і позивачів, в зал судових засідань увійшли «тітушки».

За кілька хвилин до початку процесу, зловмисники підійшли до оператора, як встановили пізніше - члена Національної спілки журналістів України Бориса Єфімова, почали штовхати його і намагалися перешкодити зйомці.

«Я лише виконував журналістську роботу - вів операторську зйомку», - розповів постраждалий.

У залі Красногвардійського райсуду почалася бійка. Позивачі почали дзвонити в поліцію, екіпаж прибув через кілька хвилин.

В цей самий час секретар судових засідань зажадала, щоб всі присутні, крім позивача, відповідача, прокурора і адвоката покинули зал засідань.

Нагадаємо, що один з криворізьких регіоналів у райраді зазнав "свободівського" кулака.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...