App Store Google Play

Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

12 Квітня 17:20
Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

Сьогодні, 12 квітня, у Дніпрі в будівлі Красногвардійського районного суду, за кілька хвилин до початку судового засідання з кримінального провадження, сталася бійка. Невідомі застосували силу до журналістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

У Красногвардійському суді розглядається справа семирічної давності за фактом нападу на громадського активіста з Дніпра і його дружину. У 2018 році провадження передали в суд, судять підозрюваних за статтею хуліганство із застосуванням холодної або вогнепальної зброї. Санкція передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі. Чергове засідання призначили на сьогодні, 12 квітня.

Напередодні з’явилася інформація, що в залі суду можлива бійка. Сьогодні о 10:00 до будівлі суду, крім позивачів і відповідачів, підійшли близько десяти людей спортивної зовнішності. Крім журналістів, головного відповідача по кримінальній виробництву і позивачів, в зал судових засідань увійшли «тітушки».

За кілька хвилин до початку процесу, зловмисники підійшли до оператора, як встановили пізніше - члена Національної спілки журналістів України Бориса Єфімова, почали штовхати його і намагалися перешкодити зйомці.

«Я лише виконував журналістську роботу - вів операторську зйомку», - розповів постраждалий.

У залі Красногвардійського райсуду почалася бійка. Позивачі почали дзвонити в поліцію, екіпаж прибув через кілька хвилин.

В цей самий час секретар судових засідань зажадала, щоб всі присутні, крім позивача, відповідача, прокурора і адвоката покинули зал засідань.

Нагадаємо, що один з криворізьких регіоналів у райраді зазнав "свободівського" кулака.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...