App Store Google Play

Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

12 Квітня 17:20
Бійка в Красногвардійському райсуді Дніпра: невідомі напали на журналістів

Сьогодні, 12 квітня, у Дніпрі в будівлі Красногвардійського районного суду, за кілька хвилин до початку судового засідання з кримінального провадження, сталася бійка. Невідомі застосували силу до журналістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

У Красногвардійському суді розглядається справа семирічної давності за фактом нападу на громадського активіста з Дніпра і його дружину. У 2018 році провадження передали в суд, судять підозрюваних за статтею хуліганство із застосуванням холодної або вогнепальної зброї. Санкція передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі. Чергове засідання призначили на сьогодні, 12 квітня.

Напередодні з’явилася інформація, що в залі суду можлива бійка. Сьогодні о 10:00 до будівлі суду, крім позивачів і відповідачів, підійшли близько десяти людей спортивної зовнішності. Крім журналістів, головного відповідача по кримінальній виробництву і позивачів, в зал судових засідань увійшли «тітушки».

За кілька хвилин до початку процесу, зловмисники підійшли до оператора, як встановили пізніше - члена Національної спілки журналістів України Бориса Єфімова, почали штовхати його і намагалися перешкодити зйомці.

«Я лише виконував журналістську роботу - вів операторську зйомку», - розповів постраждалий.

У залі Красногвардійського райсуду почалася бійка. Позивачі почали дзвонити в поліцію, екіпаж прибув через кілька хвилин.

В цей самий час секретар судових засідань зажадала, щоб всі присутні, крім позивача, відповідача, прокурора і адвоката покинули зал засідань.

Нагадаємо, що один з криворізьких регіоналів у райраді зазнав "свободівського" кулака.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...