App Store Google Play

1000 дітей з Кривого Рогу підкорювали кастинг обласного конкурсу талантів «Z_ефір»

10 Квітня 16:00
1000 дітей з Кривого Рогу підкорювали кастинг обласного конкурсу талантів «Z_ефір»

У Кривому Розі на кастингу обласного конкурсу талантів «Z_ефір» змагалася 1000 дітей. Вони презентували близько 120 номерів. З них – 14 обрали для участі в другому турі.

«Новий конкурс «Z_ефір» - для обдарованої молоді Дніпропетровщини. Він допомагає дітям самореалізуватися. Спробувати свої сили можуть учасники від 5 до 16 років, які мають талант та хочуть про себе заявити», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У відбірковому турі взяли участь таланти з Кривого Рогу, Апостолівського, Широківського, Софіївського та Криворізького районів. Професійні та аматорські творчі колективи й солісти завзято виборювали місце у півфіналі. Найбільше бажаючих – серед танцюристів та вокалістів.

«Приїхала сюди, щоб заспівати про любов до нашого краю. Мрію виступити у фіналі на великій сцені разом із зірками», - розповіла вокалістка, конкурсантка Дар’я Савченко.

Інструменталісти здебільшого підкорювали зал фортепіанною грою. Та глядачів вразив барабанний ансамбль «Superstar». Дюжина ударників вийшла на сцену та відчеканила запальні ритми в цілковитій темряві. Рухи музикантів можна було побачити завдяки ультрафіолетовій підсвітці.

«Прийшли показати, що ми – найкращі. Нічого не боїмося й разом можемо усе», - розповіла ударниця ансамблю «Superstar», конкурсантка Наталя Коткова.

14 номерів журі відібрало для другого туру конкурсу.

«Z_ефір» - чудова нагода для наших талантів. Тут діти можуть про себе заявити. Найголовніше – їм для цього не потрібні гроші або зв’язки, лише бажання виступити», - зазначила член журі Тетяна Поляк.

Наступний відбірковий тур «Z_ефіру» - у Вільногірську. Переможці кастингів візьмуть участь у півфіналі, який відбудеться у ДніпрОДА у травні. Журі обере 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня – у День захисту дітей. До свята приєднаються й відомі українські артисти.

Нагадаємо, що у павлоградському кастингу талант-фесту «Z_ефір» взяли участь майже 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...