App Store Google Play

В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

07.04.2018 21:00
В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

4 квітня на Дніпропетровщині в останній день реєстрації кандидатів в депутати Піщанської сільради та на сільського голову надійшло додатково 33 заяви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку села «Пiщанка» у Facebook.

Як зазначається, очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Однак, за повідомленням, в останній день подання заяв від кандидатів протягом декількох  годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову. При цьому, як відомо, за тиждень було подано всього 7 таких заяв.

В дописі сільських активістів йдеться, що в останню мить документи подавали студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.

«Виявляється, все це – звичайна виборча технологія. Достатньо подивитись на список «нічних друзів» - студенти, безробітні, працівники хлібзаводів. Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Прошу поцікавитись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10, працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села», - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...