App Store Google Play

В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

7 Квітня 21:00
В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

4 квітня на Дніпропетровщині в останній день реєстрації кандидатів в депутати Піщанської сільради та на сільського голову надійшло додатково 33 заяви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку села «Пiщанка» у Facebook.

Як зазначається, очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Однак, за повідомленням, в останній день подання заяв від кандидатів протягом декількох  годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову. При цьому, як відомо, за тиждень було подано всього 7 таких заяв.

В дописі сільських активістів йдеться, що в останню мить документи подавали студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.

«Виявляється, все це – звичайна виборча технологія. Достатньо подивитись на список «нічних друзів» - студенти, безробітні, працівники хлібзаводів. Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Прошу поцікавитись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10, працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села», - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...