App Store Google Play

В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

7 Квітня 21:00
В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

4 квітня на Дніпропетровщині в останній день реєстрації кандидатів в депутати Піщанської сільради та на сільського голову надійшло додатково 33 заяви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку села «Пiщанка» у Facebook.

Як зазначається, очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Однак, за повідомленням, в останній день подання заяв від кандидатів протягом декількох  годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову. При цьому, як відомо, за тиждень було подано всього 7 таких заяв.

В дописі сільських активістів йдеться, що в останню мить документи подавали студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.

«Виявляється, все це – звичайна виборча технологія. Достатньо подивитись на список «нічних друзів» - студенти, безробітні, працівники хлібзаводів. Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Прошу поцікавитись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10, працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села», - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...