App Store Google Play

В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

7 Квітня 21:00
В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

4 квітня на Дніпропетровщині в останній день реєстрації кандидатів в депутати Піщанської сільради та на сільського голову надійшло додатково 33 заяви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку села «Пiщанка» у Facebook.

Як зазначається, очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Однак, за повідомленням, в останній день подання заяв від кандидатів протягом декількох  годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову. При цьому, як відомо, за тиждень було подано всього 7 таких заяв.

В дописі сільських активістів йдеться, що в останню мить документи подавали студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.

«Виявляється, все це – звичайна виборча технологія. Достатньо подивитись на список «нічних друзів» - студенти, безробітні, працівники хлібзаводів. Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Прошу поцікавитись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10, працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села», - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...