App Store Google Play

Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

4 Квітня 14:20
Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

Мешканці Дніпровського мікрорайону Таромське збирають підписи проти рішення про передачу дев’яти кладовищ на баланс КП «Ритуальні послуги» міськради. Місцеві жителі стверджують, що міська влада не мала розпоряджатися цвинтарями без їх відома. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів членів ініціативної групи Таромського.

«У жовтні 2017 року начальник заводського майна Таромського таємно передав документи в Дніпровську міську раду стосовно наших 9 кладовищ. Мешканцям повідомили про це лише після того, як кладовища офіційно перейшли на баланс КП міськради «Ритуальні послуги», - розповів представник квартального комітету № 7 Сергій Бельговськой.

Зі слів члена ініціативної групи органів самоорганізації населення Таромського Олени Таранової, рішення про передачу кладовищ мали приймати на загальних зборах жителів, де кожен міг обговорити питання та проголосувати «за» чи «проти».

Крім того, за повідомленням Сергія Бельговського, наразі місцеві мешканці незадоволені не лише тому, що передачу провели без їх відома. Одна з головних причин – високі ціни на здійснення ритуалів поховання.

«Квартальні комітети мають право створювати тимчасові бригади, якими керує один постійний бригадир, для захоронення померлих на кладовищах. Таким чином поховання завжди здійснювалися безкоштовно або взамін на виконання певних послуг, тобто за домовленістю», - зазначив представник квартального комітету № 7.

Як зазначається, вартість захоронення в КП «Ритуальні послуги» на одному кладовищі складає майже 2 тисячі гривень.

Наразі з 15 тисяч населення Таромського близько 9 тисяч можуть поставити свій підпис проти цього рішення. Мешканцям потрібно зібрати більше 4,5 тисяч. На сьогодні петицію підписали близько двох тисяч жителів.

Зазначимо, що 21 березня у Таромському відбулася інформаційна година з мешканцями мікрорайону.

На зустріч із мешканцями Таромського завітав директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Тюменцев. Він розповів, що передача кладовищ була зроблена для впорядкування поховань. За його словами, комунальне підприємство призначить відповідальних працівників, які зроблять огорожу. Наразі готується проект підведення води на кладовища та встановлення капличок для похоронної відправи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...