App Store Google Play

Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

4 Квітня 14:20
Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

Мешканці Дніпровського мікрорайону Таромське збирають підписи проти рішення про передачу дев’яти кладовищ на баланс КП «Ритуальні послуги» міськради. Місцеві жителі стверджують, що міська влада не мала розпоряджатися цвинтарями без їх відома. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів членів ініціативної групи Таромського.

«У жовтні 2017 року начальник заводського майна Таромського таємно передав документи в Дніпровську міську раду стосовно наших 9 кладовищ. Мешканцям повідомили про це лише після того, як кладовища офіційно перейшли на баланс КП міськради «Ритуальні послуги», - розповів представник квартального комітету № 7 Сергій Бельговськой.

Зі слів члена ініціативної групи органів самоорганізації населення Таромського Олени Таранової, рішення про передачу кладовищ мали приймати на загальних зборах жителів, де кожен міг обговорити питання та проголосувати «за» чи «проти».

Крім того, за повідомленням Сергія Бельговського, наразі місцеві мешканці незадоволені не лише тому, що передачу провели без їх відома. Одна з головних причин – високі ціни на здійснення ритуалів поховання.

«Квартальні комітети мають право створювати тимчасові бригади, якими керує один постійний бригадир, для захоронення померлих на кладовищах. Таким чином поховання завжди здійснювалися безкоштовно або взамін на виконання певних послуг, тобто за домовленістю», - зазначив представник квартального комітету № 7.

Як зазначається, вартість захоронення в КП «Ритуальні послуги» на одному кладовищі складає майже 2 тисячі гривень.

Наразі з 15 тисяч населення Таромського близько 9 тисяч можуть поставити свій підпис проти цього рішення. Мешканцям потрібно зібрати більше 4,5 тисяч. На сьогодні петицію підписали близько двох тисяч жителів.

Зазначимо, що 21 березня у Таромському відбулася інформаційна година з мешканцями мікрорайону.

На зустріч із мешканцями Таромського завітав директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Тюменцев. Він розповів, що передача кладовищ була зроблена для впорядкування поховань. За його словами, комунальне підприємство призначить відповідальних працівників, які зроблять огорожу. Наразі готується проект підведення води на кладовища та встановлення капличок для похоронної відправи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...