App Store Google Play

Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

1 Квітня 20:00
Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

Під час презентації фільму "Посттравматична рапсодія" у дніпровському кінотеатрі "Супутник" творча група, яка займалася створенням картини, подякувала місцевій владі за допомогу, а дніпрянам запропонували за символічний внесок придбати сувеніри на згадку. Усі зібрані кошти пішли на допомогу медичним службам добровольчих об'єднань на фронті, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, Оксана Корчинська подякувала Дніпровській міській раді за сприяння в організаії прем'єри фільму в місті.

"Спочатку ми планували провести презентацію в Центральній міській бібліотеці, але згодом виявлося, що площа там замала для цього. Ми зв'язалися з міською владою, яка і допомогла нам із організацією заходу в кінотеатрі", - розповіла Корчинська.

Окрім цього, під час спілкування із гостями заходу, Оксана Корчинська, яка є наразі координатором цивільного штабу АТО з медицини, згадала і допомогу, яку здійснює ДніпроОДА та Валентин Резніченко для добровольчих підрозділів. Мова йде, зокрема, і про допомогу із траснпортуванням поранених, а також із забезпеченням гідного поховання загиблих.

Також творча група подякувала лікарям ОКЛ імені Мечникова та військового госпіталю за їх самовіддану працю та порятунок поранених протягом чотирьох років війни.

"Я хочу щооб всі пам'ятали, що ми живемо в добу звитяжців і героїв, а не мародерів, спекулянтів і бариг. Останніх за кілька років забудуть. А герої залишаться назавжди", - підкреслив автор п'єси "Посттравматична рапсодія" Дмитро Корчинський.

Завдяки дніпрянам було зібрано 9846 грн та 120$ для першої штурмової роти ДУК ПС.

Нагадаємо, що під час прем'єри фільму безкоштовний концерт для гостей провів заслужений артист України Тарас Компаніченко.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...