App Store Google Play

Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

1 Квітня 20:00
Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

Під час презентації фільму "Посттравматична рапсодія" у дніпровському кінотеатрі "Супутник" творча група, яка займалася створенням картини, подякувала місцевій владі за допомогу, а дніпрянам запропонували за символічний внесок придбати сувеніри на згадку. Усі зібрані кошти пішли на допомогу медичним службам добровольчих об'єднань на фронті, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, Оксана Корчинська подякувала Дніпровській міській раді за сприяння в організаії прем'єри фільму в місті.

"Спочатку ми планували провести презентацію в Центральній міській бібліотеці, але згодом виявлося, що площа там замала для цього. Ми зв'язалися з міською владою, яка і допомогла нам із організацією заходу в кінотеатрі", - розповіла Корчинська.

Окрім цього, під час спілкування із гостями заходу, Оксана Корчинська, яка є наразі координатором цивільного штабу АТО з медицини, згадала і допомогу, яку здійснює ДніпроОДА та Валентин Резніченко для добровольчих підрозділів. Мова йде, зокрема, і про допомогу із траснпортуванням поранених, а також із забезпеченням гідного поховання загиблих.

Також творча група подякувала лікарям ОКЛ імені Мечникова та військового госпіталю за їх самовіддану працю та порятунок поранених протягом чотирьох років війни.

"Я хочу щооб всі пам'ятали, що ми живемо в добу звитяжців і героїв, а не мародерів, спекулянтів і бариг. Останніх за кілька років забудуть. А герої залишаться назавжди", - підкреслив автор п'єси "Посттравматична рапсодія" Дмитро Корчинський.

Завдяки дніпрянам було зібрано 9846 грн та 120$ для першої штурмової роти ДУК ПС.

Нагадаємо, що під час прем'єри фільму безкоштовний концерт для гостей провів заслужений артист України Тарас Компаніченко.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...