App Store Google Play

Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

1 Квітня 20:00
Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

Під час презентації фільму "Посттравматична рапсодія" у дніпровському кінотеатрі "Супутник" творча група, яка займалася створенням картини, подякувала місцевій владі за допомогу, а дніпрянам запропонували за символічний внесок придбати сувеніри на згадку. Усі зібрані кошти пішли на допомогу медичним службам добровольчих об'єднань на фронті, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, Оксана Корчинська подякувала Дніпровській міській раді за сприяння в організаії прем'єри фільму в місті.

"Спочатку ми планували провести презентацію в Центральній міській бібліотеці, але згодом виявлося, що площа там замала для цього. Ми зв'язалися з міською владою, яка і допомогла нам із організацією заходу в кінотеатрі", - розповіла Корчинська.

Окрім цього, під час спілкування із гостями заходу, Оксана Корчинська, яка є наразі координатором цивільного штабу АТО з медицини, згадала і допомогу, яку здійснює ДніпроОДА та Валентин Резніченко для добровольчих підрозділів. Мова йде, зокрема, і про допомогу із траснпортуванням поранених, а також із забезпеченням гідного поховання загиблих.

Також творча група подякувала лікарям ОКЛ імені Мечникова та військового госпіталю за їх самовіддану працю та порятунок поранених протягом чотирьох років війни.

"Я хочу щооб всі пам'ятали, що ми живемо в добу звитяжців і героїв, а не мародерів, спекулянтів і бариг. Останніх за кілька років забудуть. А герої залишаться назавжди", - підкреслив автор п'єси "Посттравматична рапсодія" Дмитро Корчинський.

Завдяки дніпрянам було зібрано 9846 грн та 120$ для першої штурмової роти ДУК ПС.

Нагадаємо, що під час прем'єри фільму безкоштовний концерт для гостей провів заслужений артист України Тарас Компаніченко.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...