App Store Google Play

Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

31 Березня 21:00
Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

Сьогодні, 31 березня, у Підгородному та Новомосковську пройшли публічні обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпровські активісти продовжують вести активну просвітницьку кампанію у рамках громадської ініціативи перейменування регіону у Січеславський. Відтак активісти у Підгородньому та Новомосковську розповіли про історичну обумовленість назви Січеславщина, її економічний та туристичний потенціал, вплив на майбутнє та дали відповіді на найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

До обговорення долучилася відома українська письменниця Леся Степовичка.

"Я щиро та із захватом виступаю за ініціативу перейменування Дніпропетровської області саме у Січеславську. Окрім того, що ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців, вона ще й остаточно задушить усі прояви "совка" у нашому краї", - переконана Леся Степовичка.

Також у Новомосковську на публічні обговорення завітав легендарний воїн ОУН-УПА Василь Цапик. 

"Я хочу сказати щире дякую тим людям, які продовжують нашу справу. Які боряться і виборюють справжню незалежність нашої Держави. Січеславська - справжня назва. Коли мені було 20 років, мене і моїх товаришів лише за проукраїнську позицію відправили у тюрьму на 25 років. І я буду неймовірно щасливий, коли наш край зватиметься Січеславщиною", - наголосив Василь Цапик.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Відзначимо, що присутні безкомпромісно підтримали перейменування області саме у Січеславську. 

Нагадаємо, електронна петиція щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...