App Store Google Play

Міністр юстиції знає як виправити ситуацію із нестачею двірників у Дніпрі

30 Березня 20:00
Міністр юстиції знає як виправити ситуацію із нестачею двірників у Дніпрі

Сьогодні, 30 березня, під час робочого візиту до Дніпра Міністр юстиції України Павло Петренко розповів подробиці про новий закон щодо боротьби із злісними неплатниками аліментів, повідомляє Дніпроград.

До закону про несплату аліментів внесли суттєві зміни та посилили відповідальність боржника. Новий закон діє з 6 лютого. Відтепер якщо сума боргу буде складати заборгованості у три або шість місяців, державний виконавець зобов’язаний підрахувати її повідомити про це відповідним органам.

При заборгованості у три місяці неплатник потрапляє до реєстру боржників по несплаті аліментів, який діє на сайті міністерства юстиції та є відкритим для громадськості. Боржника обмежують у правах розпорядження майном, а держслужбовець має право на стягнення рухомого та нерухомого майна неплатника. Також стягувач має право звернутися до нацполіції і подати на порушення кримінальної справи.

При сумі, яка перевищує несплату більше шести місяців, боржника обмежують у користуванні транспортним засобом, виїзді за кордон, використанні зброї та обмежують у праві охоти. Також боржника можуть залучити до громадських робіт тривалістю від 120 до 240 годин.

"Сьогодні ми зустрілися із представниками ОДА аби напрацювати механізм реалізації покарань за несплату аліментів та притягнення боржників до адміністративних робіт на благо громадськості. Я знаю, що у Дніпрі гостро стоїть питання нестачі двірників, тож завдяки цьому закону можна вирішити це питання”, - зазначив Павло Петренко.

Окрім цього міністр повідомив, що найближчим часом до Верховної Ради буде подано новий пакет документів, який ще більше посилить відповідальність боржників та розширить повноваження виконавчих служб.

“Кожен, хто ухиляється від обов’язку виховувати дитину має нести відповідальність за це. І не важливо жінка ти або чоловік”, - додав Петренко.

Щодо Дніпропетровської області, то цього року спостерігається значне зменшення так званих “аліментчиків”. Наразі в регіоні зафіксовано близько 61 тисяча проваджень, що на 15 тисяч менше, ніж торік. Загалом за початок 2018 року на Дніпропетровщині було стягнуто 71 млн грн боргу на користь дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...