App Store Google Play

Дніпровський театр імені Шевченка одержав статус національного

30 Березня 15:00
Дніпровський театр імені Шевченка одержав статус національного

Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченка присвоєно статус національного. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Міністерства культури України.

Уряд схвалив проект указу Президента «Про надання Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру імені Тараса Шевченка статусу національного».

Відповідний документ був підготовлений Міністерством культури України за клопотанням Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, комунальний заклад культури «Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка» Дніпропетровської обласної ради» заснований у 1918 році.  У 2018 році театр буде відзначати свій сторічний ювілей.

Нині у трупі театру служать визнані  народні артисти України, талановиті молоді артисти драми та балету. Заклад культури збагачує репертуар творами української та світової драматургії, працює над створенням вистав за п’єсами сучасників. Театр постійно веде благодійну діяльність, даючи безкоштовні концерти та вистави у військових частинах, шпиталях, а також на Сході України.

«Надання провідному мистецькому колективу України – Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру ім. Т.Г. Шевченка статусу національного стане виявом ефективної державної підтримки кращих здобутків національного театрального мистецтва в Україні, посилення соціального захисту професійних мистецьких кадрів високої кваліфікації, слугуватиме  збагаченню творчого потенціалу країни», - йдеться у повідомленні Міністерства культури.

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко присвоїв звання "Заслужений артист України" провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Булдигиній Ларисі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...