App Store Google Play

У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

27.03.2018 13:40
У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

Сьогодні, 27 березня, у Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів, новацій та рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс». Про це повідомляє кореспондент Днірограда з місця проведення - ресторанного комплексу «Хутір».

В конкурсі енергоефективних ініціатив «Зелений імпульс. GreenChamberAward» взяли участь підприємці та науковці Дніпра та області.

Мета конкурсу – просування впроваджених ефективних технологій, рішень, послуг в сфері зеленої економіки. Йдеться про еко-продукцію, технології, що дозволяють скоротити ресурсоспоживання та негативний вплив на навколишнє середовище.

«Дніпропетровський регіон GIZ обрав пілотним для впровадження енергоефективних проектів. Програму доповнили організації, аграрії, бізнесмени та регіональна влада. Безпосередньо в ОТГ проект отримав великий попит та обґрунтовану доцільність. Відомо, що одним з пріоритетів облради Дніпропетровщини є зелена енергетика. Важливо, щоб сфера енергозбереження була популярною серед бізнесменів», - розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Для прикладу, під час виставки були продемонстровані біопозитивні будинки з солом’яних і опереткових панелей, опалювальні плінтуси, еко-фундамент «під ключ» за 48 годин, рішення для гідроізоляції покрівлі.

За повідомленням організаторів, в порівнянні з попереднім роком конкурсний комітет отримав на 13 заявок більше. Так, з 39 заявок обрали 8 переможців.

Конкурс відбувся за підтримки облради, Дніпропетровської Торгово-промислової палати та Уряду Німеччини у рамках Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Німецького товариства GIZ.

«Торгово-промислова палата підходить до впровадження енергозберігаючої енергетики ефективно. Зелена економіка має важливе значення, особливо  для малого приватного бізнесу. Документи, відповідні вимогам законодавства України та Європейського союзу будемо реалізовувати на практиці  - це буде найкращим результатом», - зазначив віце-президент торгово-промислової палати Ростислав Коробка.

Раніше повідомлялося, аби стимулювати підприємства переходити на енергоефективні технології Дніпропетровська облрада, торгово-промислова палата Дніпропетровщини за підтримки Уряду Німеччини провели конкурс ресурсоефективних ініціатив підприємств та науковців Дніпропетровщини «Зелений імпульс. Green Chamber Award».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...