App Store Google Play

У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

27 Березня 13:40
У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

Сьогодні, 27 березня, у Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів, новацій та рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс». Про це повідомляє кореспондент Днірограда з місця проведення - ресторанного комплексу «Хутір».

В конкурсі енергоефективних ініціатив «Зелений імпульс. GreenChamberAward» взяли участь підприємці та науковці Дніпра та області.

Мета конкурсу – просування впроваджених ефективних технологій, рішень, послуг в сфері зеленої економіки. Йдеться про еко-продукцію, технології, що дозволяють скоротити ресурсоспоживання та негативний вплив на навколишнє середовище.

«Дніпропетровський регіон GIZ обрав пілотним для впровадження енергоефективних проектів. Програму доповнили організації, аграрії, бізнесмени та регіональна влада. Безпосередньо в ОТГ проект отримав великий попит та обґрунтовану доцільність. Відомо, що одним з пріоритетів облради Дніпропетровщини є зелена енергетика. Важливо, щоб сфера енергозбереження була популярною серед бізнесменів», - розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Для прикладу, під час виставки були продемонстровані біопозитивні будинки з солом’яних і опереткових панелей, опалювальні плінтуси, еко-фундамент «під ключ» за 48 годин, рішення для гідроізоляції покрівлі.

За повідомленням організаторів, в порівнянні з попереднім роком конкурсний комітет отримав на 13 заявок більше. Так, з 39 заявок обрали 8 переможців.

Конкурс відбувся за підтримки облради, Дніпропетровської Торгово-промислової палати та Уряду Німеччини у рамках Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Німецького товариства GIZ.

«Торгово-промислова палата підходить до впровадження енергозберігаючої енергетики ефективно. Зелена економіка має важливе значення, особливо  для малого приватного бізнесу. Документи, відповідні вимогам законодавства України та Європейського союзу будемо реалізовувати на практиці  - це буде найкращим результатом», - зазначив віце-президент торгово-промислової палати Ростислав Коробка.

Раніше повідомлялося, аби стимулювати підприємства переходити на енергоефективні технології Дніпропетровська облрада, торгово-промислова палата Дніпропетровщини за підтримки Уряду Німеччини провели конкурс ресурсоефективних ініціатив підприємств та науковців Дніпропетровщини «Зелений імпульс. Green Chamber Award».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...