App Store Google Play

Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

27 Березня 17:40
Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

Сьогодні, 27 березня, міський голова Дніпра Борис Філатов підписав рамковий меморандум із чотирма державними банками. Йдеться про Укргазбанк, ПриватБанк, Ощадбанк і Укрексімбанк. Угода має запровадити дві нові муніципальні програми, що передбачають часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

«Місто зацікавлене у створенні робочих місць, сплаті податків на доходи фізичних осіб, а також у політичній та соціальній стабільності. Люди, які хочуть започаткувати бізнес, але з якоїсь причини не можуть взяти кредит у банку або не спроможні сплачувати відсотки за ним, зацікавлені в тому, щоб ці відсотки якимось чином погашалися», – сказав Борис Філатов.

Програми почнуть працювати за кілька місяців. До цього їх мають ухвалити на найближчих сесіях міськради. Наразі фінансові умови програм перебувають на стадії розробки та обговорення з банками і депутатами міськради.

Домовленості дозволять запрацювати програмі надання кредитів домоволодінням, ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів. Зокрема для встановлення енергоощадного обладнання та зменшення витрат на комунальні послуги, а зекономлені кошти спрямовуватимуть на власні потреби.

Ще одна програма передбачає кредитування малого підприємництва. Це має стати поштовхом для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

На пілотний запуск обох програм із міського бюджету планують виділити орієнтовно 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на підтримку жителів Дніпропетровщини, які піклуються про енергоефективність своєї домівки, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. Взяли кредит на утеплення будинку чи заміну вікон – отримайте компенсацію. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет. Такі вигоди – для мешканців ОСББ області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...