App Store Google Play

Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

27 Березня 17:40
Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

Сьогодні, 27 березня, міський голова Дніпра Борис Філатов підписав рамковий меморандум із чотирма державними банками. Йдеться про Укргазбанк, ПриватБанк, Ощадбанк і Укрексімбанк. Угода має запровадити дві нові муніципальні програми, що передбачають часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

«Місто зацікавлене у створенні робочих місць, сплаті податків на доходи фізичних осіб, а також у політичній та соціальній стабільності. Люди, які хочуть започаткувати бізнес, але з якоїсь причини не можуть взяти кредит у банку або не спроможні сплачувати відсотки за ним, зацікавлені в тому, щоб ці відсотки якимось чином погашалися», – сказав Борис Філатов.

Програми почнуть працювати за кілька місяців. До цього їх мають ухвалити на найближчих сесіях міськради. Наразі фінансові умови програм перебувають на стадії розробки та обговорення з банками і депутатами міськради.

Домовленості дозволять запрацювати програмі надання кредитів домоволодінням, ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів. Зокрема для встановлення енергоощадного обладнання та зменшення витрат на комунальні послуги, а зекономлені кошти спрямовуватимуть на власні потреби.

Ще одна програма передбачає кредитування малого підприємництва. Це має стати поштовхом для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

На пілотний запуск обох програм із міського бюджету планують виділити орієнтовно 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на підтримку жителів Дніпропетровщини, які піклуються про енергоефективність своєї домівки, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. Взяли кредит на утеплення будинку чи заміну вікон – отримайте компенсацію. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет. Такі вигоди – для мешканців ОСББ області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...