App Store Google Play

Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

27 Березня 17:40
Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

Сьогодні, 27 березня, міський голова Дніпра Борис Філатов підписав рамковий меморандум із чотирма державними банками. Йдеться про Укргазбанк, ПриватБанк, Ощадбанк і Укрексімбанк. Угода має запровадити дві нові муніципальні програми, що передбачають часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

«Місто зацікавлене у створенні робочих місць, сплаті податків на доходи фізичних осіб, а також у політичній та соціальній стабільності. Люди, які хочуть започаткувати бізнес, але з якоїсь причини не можуть взяти кредит у банку або не спроможні сплачувати відсотки за ним, зацікавлені в тому, щоб ці відсотки якимось чином погашалися», – сказав Борис Філатов.

Програми почнуть працювати за кілька місяців. До цього їх мають ухвалити на найближчих сесіях міськради. Наразі фінансові умови програм перебувають на стадії розробки та обговорення з банками і депутатами міськради.

Домовленості дозволять запрацювати програмі надання кредитів домоволодінням, ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів. Зокрема для встановлення енергоощадного обладнання та зменшення витрат на комунальні послуги, а зекономлені кошти спрямовуватимуть на власні потреби.

Ще одна програма передбачає кредитування малого підприємництва. Це має стати поштовхом для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

На пілотний запуск обох програм із міського бюджету планують виділити орієнтовно 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на підтримку жителів Дніпропетровщини, які піклуються про енергоефективність своєї домівки, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. Взяли кредит на утеплення будинку чи заміну вікон – отримайте компенсацію. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет. Такі вигоди – для мешканців ОСББ області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...