App Store Google Play

Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

23.03.2018 08:00
Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

16 квітня рекрутів Дніпра та області, які є кандидатами у стрільці-добровольці, запрошують пройти вишкіл у НЦ УДА . Кращі з кандидатів зможуть пройти вишкіл «Школи сержантів» та здобути військову спеціалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Згідно Наказу командувача УДА Дмитра Яроша про організацію окремих територіальних загонів УДА, в Дніпропетровській області проведуть семиденні вишколи для рекрутів, які є кандидатами у стрільці-добровольці ОТЗ УДА.

Зазначений курс вишколів призначено додатковим до основного вишколу «Школи піхоти», які проводить Навчальний центр.

Програма індивідуальної підготовки та злагодження підрозділу має чотири кваліфікаційні ступені і розрахована на ротаційну можливість кожного з ОТЗ. Взявши участь у вишколі, кожен матиме можливість, окрім базового рівня, здобути відповідну військову спеціалізацію.

Ротаційно, за чотири місяці, ОТЗ УДА може пройти повну підготовку «Школи піхоти» і ефективно діяти в межах області або виконувати бойові завдання згідно наказів та розпоряджень Командування УДА. Із числа кращих стрільців-добровольців буде сформована група для проходження вишколу «Школи сержантів», які опісля здобуття кваліфікації виконуватимуть свої посадові обов’язки у штабах ОТЗ в областях України.

Зголошені групи з мобілізаційних штабів УДА, осередків «ДІЯ», інших громадських організацій мають налічувати не менше 12 осіб. Також можуть зголошуватись окремі громадяни, що мають бажання стати в лави УДА.

Вимоги до рекрута можна детальніше дізнатися, натиснувши тут.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА розпочалися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...