App Store Google Play

Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

23 Березня 08:00
Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

16 квітня рекрутів Дніпра та області, які є кандидатами у стрільці-добровольці, запрошують пройти вишкіл у НЦ УДА . Кращі з кандидатів зможуть пройти вишкіл «Школи сержантів» та здобути військову спеціалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Згідно Наказу командувача УДА Дмитра Яроша про організацію окремих територіальних загонів УДА, в Дніпропетровській області проведуть семиденні вишколи для рекрутів, які є кандидатами у стрільці-добровольці ОТЗ УДА.

Зазначений курс вишколів призначено додатковим до основного вишколу «Школи піхоти», які проводить Навчальний центр.

Програма індивідуальної підготовки та злагодження підрозділу має чотири кваліфікаційні ступені і розрахована на ротаційну можливість кожного з ОТЗ. Взявши участь у вишколі, кожен матиме можливість, окрім базового рівня, здобути відповідну військову спеціалізацію.

Ротаційно, за чотири місяці, ОТЗ УДА може пройти повну підготовку «Школи піхоти» і ефективно діяти в межах області або виконувати бойові завдання згідно наказів та розпоряджень Командування УДА. Із числа кращих стрільців-добровольців буде сформована група для проходження вишколу «Школи сержантів», які опісля здобуття кваліфікації виконуватимуть свої посадові обов’язки у штабах ОТЗ в областях України.

Зголошені групи з мобілізаційних штабів УДА, осередків «ДІЯ», інших громадських організацій мають налічувати не менше 12 осіб. Також можуть зголошуватись окремі громадяни, що мають бажання стати в лави УДА.

Вимоги до рекрута можна детальніше дізнатися, натиснувши тут.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА розпочалися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...