App Store Google Play

Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

23 Березня 08:00
Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

16 квітня рекрутів Дніпра та області, які є кандидатами у стрільці-добровольці, запрошують пройти вишкіл у НЦ УДА . Кращі з кандидатів зможуть пройти вишкіл «Школи сержантів» та здобути військову спеціалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Згідно Наказу командувача УДА Дмитра Яроша про організацію окремих територіальних загонів УДА, в Дніпропетровській області проведуть семиденні вишколи для рекрутів, які є кандидатами у стрільці-добровольці ОТЗ УДА.

Зазначений курс вишколів призначено додатковим до основного вишколу «Школи піхоти», які проводить Навчальний центр.

Програма індивідуальної підготовки та злагодження підрозділу має чотири кваліфікаційні ступені і розрахована на ротаційну можливість кожного з ОТЗ. Взявши участь у вишколі, кожен матиме можливість, окрім базового рівня, здобути відповідну військову спеціалізацію.

Ротаційно, за чотири місяці, ОТЗ УДА може пройти повну підготовку «Школи піхоти» і ефективно діяти в межах області або виконувати бойові завдання згідно наказів та розпоряджень Командування УДА. Із числа кращих стрільців-добровольців буде сформована група для проходження вишколу «Школи сержантів», які опісля здобуття кваліфікації виконуватимуть свої посадові обов’язки у штабах ОТЗ в областях України.

Зголошені групи з мобілізаційних штабів УДА, осередків «ДІЯ», інших громадських організацій мають налічувати не менше 12 осіб. Також можуть зголошуватись окремі громадяни, що мають бажання стати в лави УДА.

Вимоги до рекрута можна детальніше дізнатися, натиснувши тут.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА розпочалися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...