App Store Google Play

Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

23 Березня 08:00
Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

16 квітня рекрутів Дніпра та області, які є кандидатами у стрільці-добровольці, запрошують пройти вишкіл у НЦ УДА . Кращі з кандидатів зможуть пройти вишкіл «Школи сержантів» та здобути військову спеціалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Згідно Наказу командувача УДА Дмитра Яроша про організацію окремих територіальних загонів УДА, в Дніпропетровській області проведуть семиденні вишколи для рекрутів, які є кандидатами у стрільці-добровольці ОТЗ УДА.

Зазначений курс вишколів призначено додатковим до основного вишколу «Школи піхоти», які проводить Навчальний центр.

Програма індивідуальної підготовки та злагодження підрозділу має чотири кваліфікаційні ступені і розрахована на ротаційну можливість кожного з ОТЗ. Взявши участь у вишколі, кожен матиме можливість, окрім базового рівня, здобути відповідну військову спеціалізацію.

Ротаційно, за чотири місяці, ОТЗ УДА може пройти повну підготовку «Школи піхоти» і ефективно діяти в межах області або виконувати бойові завдання згідно наказів та розпоряджень Командування УДА. Із числа кращих стрільців-добровольців буде сформована група для проходження вишколу «Школи сержантів», які опісля здобуття кваліфікації виконуватимуть свої посадові обов’язки у штабах ОТЗ в областях України.

Зголошені групи з мобілізаційних штабів УДА, осередків «ДІЯ», інших громадських організацій мають налічувати не менше 12 осіб. Також можуть зголошуватись окремі громадяни, що мають бажання стати в лави УДА.

Вимоги до рекрута можна детальніше дізнатися, натиснувши тут.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА розпочалися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...