App Store Google Play

Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

23 Березня 13:20
Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 22 березня, у молодіжному центрі "Кузня української інтелігенції" молодь, студенти та громадські активісти обговорили питання перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Відтак громадський активіст, представник ГО "Спільнота активної  молоді - САМ" Вірослав Цюп'як наголосив, що регіон має носити проукраїнську назву.

"Перейменування Дніпропетровської області має відбутися згідно із законом про декомунізацію. Наша організація та і я сам щиро підтримуємо ініціативу перейменувати область саме у Січеславську. Ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців", - вважає Вірослав Цюп'як.

Окрім цього, учасники заходу пропонували й інші назви для області та обгрунтовували її доцільність. Загалом усі учасники дискусії прийшли до висновку, що Дніпропетровщина в будь-якому випадку має бути додекомунізована адже не може носити ім'я ката українського народу - Григорія Петровського.

Нагадаємо, дніпряни зареєстрували електронну петицію щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, яка розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...