App Store Google Play

Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

23 Березня 13:20
Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 22 березня, у молодіжному центрі "Кузня української інтелігенції" молодь, студенти та громадські активісти обговорили питання перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Відтак громадський активіст, представник ГО "Спільнота активної  молоді - САМ" Вірослав Цюп'як наголосив, що регіон має носити проукраїнську назву.

"Перейменування Дніпропетровської області має відбутися згідно із законом про декомунізацію. Наша організація та і я сам щиро підтримуємо ініціативу перейменувати область саме у Січеславську. Ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців", - вважає Вірослав Цюп'як.

Окрім цього, учасники заходу пропонували й інші назви для області та обгрунтовували її доцільність. Загалом усі учасники дискусії прийшли до висновку, що Дніпропетровщина в будь-якому випадку має бути додекомунізована адже не може носити ім'я ката українського народу - Григорія Петровського.

Нагадаємо, дніпряни зареєстрували електронну петицію щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, яка розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...