App Store Google Play

Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

23.03.2018 13:20
Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 22 березня, у молодіжному центрі "Кузня української інтелігенції" молодь, студенти та громадські активісти обговорили питання перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Відтак громадський активіст, представник ГО "Спільнота активної  молоді - САМ" Вірослав Цюп'як наголосив, що регіон має носити проукраїнську назву.

"Перейменування Дніпропетровської області має відбутися згідно із законом про декомунізацію. Наша організація та і я сам щиро підтримуємо ініціативу перейменувати область саме у Січеславську. Ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців", - вважає Вірослав Цюп'як.

Окрім цього, учасники заходу пропонували й інші назви для області та обгрунтовували її доцільність. Загалом усі учасники дискусії прийшли до висновку, що Дніпропетровщина в будь-якому випадку має бути додекомунізована адже не може носити ім'я ката українського народу - Григорія Петровського.

Нагадаємо, дніпряни зареєстрували електронну петицію щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, яка розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...