App Store Google Play

Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

23 Березня 13:20
Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 22 березня, у молодіжному центрі "Кузня української інтелігенції" молодь, студенти та громадські активісти обговорили питання перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Відтак громадський активіст, представник ГО "Спільнота активної  молоді - САМ" Вірослав Цюп'як наголосив, що регіон має носити проукраїнську назву.

"Перейменування Дніпропетровської області має відбутися згідно із законом про декомунізацію. Наша організація та і я сам щиро підтримуємо ініціативу перейменувати область саме у Січеславську. Ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців", - вважає Вірослав Цюп'як.

Окрім цього, учасники заходу пропонували й інші назви для області та обгрунтовували її доцільність. Загалом усі учасники дискусії прийшли до висновку, що Дніпропетровщина в будь-якому випадку має бути додекомунізована адже не може носити ім'я ката українського народу - Григорія Петровського.

Нагадаємо, дніпряни зареєстрували електронну петицію щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, яка розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...