App Store Google Play

Облрада Дніпра виділила значні кошти на реконструкцію і оновлення закладів культури

22 Березня 20:00
Облрада Дніпра виділила значні кошти на реконструкцію і оновлення закладів культури

На останній сесії обласна рада прийняла ряд важливих рішень, серед інших розподілила значні кошти на ремонти та оновлення закладів культури. Про це Дніпрограду повідомили у прес-службі облради Дніпра.

«Перш за все, 4,5 млн гривень ми виділили нашій філармонії, де плануємо провести реконструкцію деяких приміщень і створити там справжній «Український дім», де ми будемо вести роботу по збереженню українських традицій, українського мистецтва, українського етносу. Там будуть працювати національні виставки, гуртки для дітей, мовні курси, проводитися наукові конференції, демонструватися фільми – загалом все, що буде сприяти розвитку і популяризації всього українського», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

5 млн. грн. піде на капітальний ремонт «Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького». Цей заклад має не тільки вагоме історичне значення, але й виконує роль обласного центру, де розповідається історія і сучасних подій. Частина виділених коштів піде на капітальне оновлення деяких залів. Також для музею придбають сучасну техніку – спеціальний проектор для створення експозицій та перегляду фільмів. 

У планах - відновити музей «Літературне Придніпров’я». Будівля початку 19 століття у центрі Дніпра є пам’яткою архітектури. Там зберігаються унікальні рукописи, книги та документи, які після проведення протиаварійних робіт будуть захищені більш надійно. Проведуть ремонтні роботи протипожежної системи.

На завершення реконструкції площі перед входом до «Дніпропетровської академії музики ім. Глінки» виділено 1 млн. грн. 

Вкрай необхідну реставрацію фасаду отримає і «Дніпровський академічний театр драми та комедії», будівля якого є пам’яткою Національного значення. На це з обласного бюджету у поточному році виділено 1 млн. 250 тис. грн. Цього року роботи з реставрації фасаду, які були розпочаті в минулому, мають закінчитися.

Вагомим досягненням культурної галузі є початок капітального будівництва будинку культури у с. Новоолександрівка Дніпровського району. З обласного бюджету на цей об’єкт пішло 2 млн. грн. 
Масштабну реконструкцію у будинку культури проведуть і в м. Перещепине, Новомосковського району. На ці роботи у поточному році виділили 5 млн. грн. 

На усіх цих досягненнях зупинятися не збираємося, переконаний голова обласної ради Гліб Пригунов: «Ми виступаємо за те, щоб зберегти та примножити культурну спадщину Дніпропетровщини та всієї України. Відновлення архітектурних, історичних пам’яток та будівництво нових закладів – це важлива складова для гармонійного розвитку культури. За останні роки наш край все більше доводить, що ми багаті не тільки промислово, а й культурно! Інвестиція у культуру та освіту сьогодні – це освічене та цивілізоване суспільство завтра!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...