App Store Google Play

У Дніпрі використали найдорожчу технологію, аби уникнути ожеледиці, - Лисенко

21 Березня 18:30
У Дніпрі використали найдорожчу технологію, аби уникнути ожеледиці, - Лисенко

Минулої ночі комунальники Дніпра наносили гарячий соляний розчин, аби уникнути ожеледиці на проїжджих частинах доріг. Зі слів заступника міського голови Михайла Лисенка при цьому використовували дуже дорогу технологію. Про нинішню ситуацію на дорогах інформує кореспондент Дніпрограда.

"З 01:00 до 02:00 у Дніпрі йшов дощ при температурі -7 градусів, який змінився снігом. З 05:00 до 06:30 знову тривав дощ. Такі погодні умови є одними з найважчих, оскільки вся пісочно-соляна суміш вкривалася льодом. Тож сьогодні вночі ми вперше використали дуже дорогу технологію, яка дозволяє наносити гарячий соляний розчин при температурі 40-50 градусів на дороги, на яких утворилась ожеледиця. Протягом ночі працювала вся комунальна техніка", - розповів Михайло Лисено.

Крім того, зі слів заступника міського голови, близько 02:00 відбулося масове заледеніння проводів, тобто контактних мереж тролейбусів та трамваїв. У зв'язку з цим водії електротранспорту без пасажирів вночі курсували містом, аби не допустити остаточного обмороження ліній електропередачі. В результаті сьогодні всі транспортні засоби стовідсотково виїхали та працювали за своїми графіками.

В ніч з неділі на понеділок на ліквідацію негоди витратили п'ять мільйонів гривень. Загальні підрахунки будуть відомі наприкінці тижня.

"Починаючи з неділі одна з підрядних організацій відмовилася надати 40 одиниць техніки - це дуже багато для Дніпра. Таким чином мене і міського голову Бориса Філатова вирішили "подресирувати". До того ж, кінцевим бенефіціаром цієї техніки та компанії «Дніпрокомунтранс» є одна й та сама людина", - зазначив заступник міського голови.

Михайло Лисенко додав, що попри важку ситуацію, наразі екстреного стану з пересуванням по місту немає. Сьогодні вночі акцент буде зроблено на внутрішньо квартальні дороги, також на вивезення снігу з мостів та основних магістралей міста.

Нагадаємо, що мешканці Дніпра не змогли доїхати на роботу та навчання. Сьогодні у Дніпрі вантажівки, які застрягли у заметах призвели до утворення затору. Також вчора на Запорізькому шосе сніг обвалив вхід до підземного переходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...