App Store Google Play

У Дніпрі використали найдорожчу технологію, аби уникнути ожеледиці, - Лисенко

21 Березня 18:30
У Дніпрі використали найдорожчу технологію, аби уникнути ожеледиці, - Лисенко

Минулої ночі комунальники Дніпра наносили гарячий соляний розчин, аби уникнути ожеледиці на проїжджих частинах доріг. Зі слів заступника міського голови Михайла Лисенка при цьому використовували дуже дорогу технологію. Про нинішню ситуацію на дорогах інформує кореспондент Дніпрограда.

"З 01:00 до 02:00 у Дніпрі йшов дощ при температурі -7 градусів, який змінився снігом. З 05:00 до 06:30 знову тривав дощ. Такі погодні умови є одними з найважчих, оскільки вся пісочно-соляна суміш вкривалася льодом. Тож сьогодні вночі ми вперше використали дуже дорогу технологію, яка дозволяє наносити гарячий соляний розчин при температурі 40-50 градусів на дороги, на яких утворилась ожеледиця. Протягом ночі працювала вся комунальна техніка", - розповів Михайло Лисено.

Крім того, зі слів заступника міського голови, близько 02:00 відбулося масове заледеніння проводів, тобто контактних мереж тролейбусів та трамваїв. У зв'язку з цим водії електротранспорту без пасажирів вночі курсували містом, аби не допустити остаточного обмороження ліній електропередачі. В результаті сьогодні всі транспортні засоби стовідсотково виїхали та працювали за своїми графіками.

В ніч з неділі на понеділок на ліквідацію негоди витратили п'ять мільйонів гривень. Загальні підрахунки будуть відомі наприкінці тижня.

"Починаючи з неділі одна з підрядних організацій відмовилася надати 40 одиниць техніки - це дуже багато для Дніпра. Таким чином мене і міського голову Бориса Філатова вирішили "подресирувати". До того ж, кінцевим бенефіціаром цієї техніки та компанії «Дніпрокомунтранс» є одна й та сама людина", - зазначив заступник міського голови.

Михайло Лисенко додав, що попри важку ситуацію, наразі екстреного стану з пересуванням по місту немає. Сьогодні вночі акцент буде зроблено на внутрішньо квартальні дороги, також на вивезення снігу з мостів та основних магістралей міста.

Нагадаємо, що мешканці Дніпра не змогли доїхати на роботу та навчання. Сьогодні у Дніпрі вантажівки, які застрягли у заметах призвели до утворення затору. Також вчора на Запорізькому шосе сніг обвалив вхід до підземного переходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...