App Store Google Play

Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

21 Березня 20:00
Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

24 березня у Дніпрі відкриється арт-галерея «Піон», яка спрямована на розвиток талантів місцевих майстрів. Родзинкою відкриття стане персональна виставка художника Віктора Горяєва. Про особливості галереї розповідає кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького осередку.

Власник арт-галереї «Піон» Карен Аршакян пояснив, що мета відкриття галереї - розвиток молодих художників, скульпторів, дизайнерів та інших представників мистецького напрямку України та зокрема Дніпра. Він стверджує, що важливо, аби їхня творчість також стала впізнаваною закордоном.

Відкриє арт-простів персональна виставка «Золотий вимір» художника Віктора Горяєва, який створює мистецькі твори на стику живопису, скульптури та дизайну.

«Виставка включає найбільш знакові та важливі роботи, пройняті сонячним сяйвом. Там душа та почуття краси. Усі зможуть оцінити картини, загальна кількість яких складає близько 45. В роботі має бути видно майстерність, тому я прихильник класичного напрямку живопису», - розповів член національної спілки художників України Віктор Горяєв.

Кожне панно художника вміщує різні мотиви - середньовічні, готичні, скандинавські і навіть східні сюжети.

«Ми будемо шукати художників та розглядати пропозиції, які будуть надходити, аби представити в галереї та для подальшого просування. Прикладемо сили, щоб арт-простір став ще одним культурним осередком», -  зазначив арт - директор галереї «Піон» Микола Семенов.

Галерея розташована за адресою: проспект Олександра Поля, 125. Відкриття виставки відбудеться об 11:00. Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі виставка живопису «Кольорове тіло» відкрила нову мистецьку галерею «Art-Metelyk».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...