App Store Google Play

Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

21 Березня 20:00
Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

24 березня у Дніпрі відкриється арт-галерея «Піон», яка спрямована на розвиток талантів місцевих майстрів. Родзинкою відкриття стане персональна виставка художника Віктора Горяєва. Про особливості галереї розповідає кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького осередку.

Власник арт-галереї «Піон» Карен Аршакян пояснив, що мета відкриття галереї - розвиток молодих художників, скульпторів, дизайнерів та інших представників мистецького напрямку України та зокрема Дніпра. Він стверджує, що важливо, аби їхня творчість також стала впізнаваною закордоном.

Відкриє арт-простів персональна виставка «Золотий вимір» художника Віктора Горяєва, який створює мистецькі твори на стику живопису, скульптури та дизайну.

«Виставка включає найбільш знакові та важливі роботи, пройняті сонячним сяйвом. Там душа та почуття краси. Усі зможуть оцінити картини, загальна кількість яких складає близько 45. В роботі має бути видно майстерність, тому я прихильник класичного напрямку живопису», - розповів член національної спілки художників України Віктор Горяєв.

Кожне панно художника вміщує різні мотиви - середньовічні, готичні, скандинавські і навіть східні сюжети.

«Ми будемо шукати художників та розглядати пропозиції, які будуть надходити, аби представити в галереї та для подальшого просування. Прикладемо сили, щоб арт-простір став ще одним культурним осередком», -  зазначив арт - директор галереї «Піон» Микола Семенов.

Галерея розташована за адресою: проспект Олександра Поля, 125. Відкриття виставки відбудеться об 11:00. Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі виставка живопису «Кольорове тіло» відкрила нову мистецьку галерею «Art-Metelyk».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...