App Store Google Play

Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

21 Березня 20:00
Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

24 березня у Дніпрі відкриється арт-галерея «Піон», яка спрямована на розвиток талантів місцевих майстрів. Родзинкою відкриття стане персональна виставка художника Віктора Горяєва. Про особливості галереї розповідає кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького осередку.

Власник арт-галереї «Піон» Карен Аршакян пояснив, що мета відкриття галереї - розвиток молодих художників, скульпторів, дизайнерів та інших представників мистецького напрямку України та зокрема Дніпра. Він стверджує, що важливо, аби їхня творчість також стала впізнаваною закордоном.

Відкриє арт-простів персональна виставка «Золотий вимір» художника Віктора Горяєва, який створює мистецькі твори на стику живопису, скульптури та дизайну.

«Виставка включає найбільш знакові та важливі роботи, пройняті сонячним сяйвом. Там душа та почуття краси. Усі зможуть оцінити картини, загальна кількість яких складає близько 45. В роботі має бути видно майстерність, тому я прихильник класичного напрямку живопису», - розповів член національної спілки художників України Віктор Горяєв.

Кожне панно художника вміщує різні мотиви - середньовічні, готичні, скандинавські і навіть східні сюжети.

«Ми будемо шукати художників та розглядати пропозиції, які будуть надходити, аби представити в галереї та для подальшого просування. Прикладемо сили, щоб арт-простір став ще одним культурним осередком», -  зазначив арт - директор галереї «Піон» Микола Семенов.

Галерея розташована за адресою: проспект Олександра Поля, 125. Відкриття виставки відбудеться об 11:00. Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі виставка живопису «Кольорове тіло» відкрила нову мистецьку галерею «Art-Metelyk».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...