App Store Google Play

Містян, які активно допомогали у боротьбі зі сніговими заметами, відзначено грамотами і подарунками

21 Березня 09:20
Містян, які активно допомогали у боротьбі зі сніговими заметами, відзначено грамотами і подарунками

20 березня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив водієві водолазної служби ДСНС Анатолієві Левченку та працівнику комунальної служби Костянтинові Гончарову почесні грамоти та особливі подарунки. Ці люди відзначилися у боротьбі зі снігом, який полонив місто. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«Ми не спимо вже  третю добу, і я можу розповісти вам із десяток подібних історій. Не буду. Я просто зробив свій вибір», – зазначив Борис Філатов.

Так, днями у соцмережі почали поширювати світлину, на якій «Нива» Анатолія Левченка допомагає комунальній спецтехніці розчищати снігові замети. До старенької автівки чоловік приладнав відвал і закріпив на ній ланцюги – щоб та не застрягла серед снігу. Сам він зізнається: таким  волонтерством займається не вперше.

«Я врахував погодні умови. Я так роблю завжди, коли рясно йде сніг. Я зробив це для себе та сусідів. У нас велике спільне подвір’я», – розповів пан Левченко.

Костянтин Гончаров – герой уже іншої історії самовідданої боротьби зі сніговим полоном. Він майже добу безперервно кермував  снігоприбиральною машиною.

«Вранці я прийшов на роботу і майже добу працював. Був час лише на перекус», – згадує Костянтин Гончаров.

Зрештою, втомлений від багатогодинної праці Костянтин заснув за кермом і випадково зніс автозаправку "ОККО". Хлопець боявся, що його звільнять, проте у підсумку дістав нагороду від міського очільника. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...