App Store Google Play

Містян, які активно допомогали у боротьбі зі сніговими заметами, відзначено грамотами і подарунками

21 Березня 09:20
Містян, які активно допомогали у боротьбі зі сніговими заметами, відзначено грамотами і подарунками

20 березня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив водієві водолазної служби ДСНС Анатолієві Левченку та працівнику комунальної служби Костянтинові Гончарову почесні грамоти та особливі подарунки. Ці люди відзначилися у боротьбі зі снігом, який полонив місто. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«Ми не спимо вже  третю добу, і я можу розповісти вам із десяток подібних історій. Не буду. Я просто зробив свій вибір», – зазначив Борис Філатов.

Так, днями у соцмережі почали поширювати світлину, на якій «Нива» Анатолія Левченка допомагає комунальній спецтехніці розчищати снігові замети. До старенької автівки чоловік приладнав відвал і закріпив на ній ланцюги – щоб та не застрягла серед снігу. Сам він зізнається: таким  волонтерством займається не вперше.

«Я врахував погодні умови. Я так роблю завжди, коли рясно йде сніг. Я зробив це для себе та сусідів. У нас велике спільне подвір’я», – розповів пан Левченко.

Костянтин Гончаров – герой уже іншої історії самовідданої боротьби зі сніговим полоном. Він майже добу безперервно кермував  снігоприбиральною машиною.

«Вранці я прийшов на роботу і майже добу працював. Був час лише на перекус», – згадує Костянтин Гончаров.

Зрештою, втомлений від багатогодинної праці Костянтин заснув за кермом і випадково зніс автозаправку "ОККО". Хлопець боявся, що його звільнять, проте у підсумку дістав нагороду від міського очільника. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...