App Store Google Play

Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

21 Березня 08:00
Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

У Дніпрі планують відкрити дитячий садок, який базується на фінській моделі, передбачає індивідуальну систему навчання та розвитку малюків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів керівників та вихователів закладу «Світ малюків».

Як зазначається, дитячий садок виник у листопаді 2017 року після створення ясел. «Світ малюків» - це, в першу чергу, простір для дітей та їх батьків, адже функціонує в комплексній системі взаємодії з усією родиною.

Методика роботи побудована на фінській моделі та передбачає здобуття дітьми практичних знань, які можна застосувати в житті. Навчання відбуватиметься українською, російською та англійською мовами.

«Особливість нашого навчально-виховного закладу в тому, що ми застосовуємо тьюторський супровід, тобто вихователь виступає помічником дітей. Фінська модель навчання нерозривно пов’язана з повсякденним життям та робить акцент на базовий розвиток особистості. Наразі наші дитсадочки та школи застаріли та не готують малят до життя. Фінська модель дозволяє виділити сильні сторони кожної дитини та створити на їх базі індивідуальну систему навчання та розвитку», - пояснила керівниця проекту Світлана Галушко.

Відкриття закладу відбудеться першого квітня. Цього дня організатори запрошують всіх бажаючих на день відкритих дверей дитячого садочка «Світ малюків» за адресою: вулиця Короленка, 28.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року у Дніпрі планують капітально відремонтувати харчоблоки в усіх дитячих садочках міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...