App Store Google Play

Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

21 Березня 08:00
Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

У Дніпрі планують відкрити дитячий садок, який базується на фінській моделі, передбачає індивідуальну систему навчання та розвитку малюків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів керівників та вихователів закладу «Світ малюків».

Як зазначається, дитячий садок виник у листопаді 2017 року після створення ясел. «Світ малюків» - це, в першу чергу, простір для дітей та їх батьків, адже функціонує в комплексній системі взаємодії з усією родиною.

Методика роботи побудована на фінській моделі та передбачає здобуття дітьми практичних знань, які можна застосувати в житті. Навчання відбуватиметься українською, російською та англійською мовами.

«Особливість нашого навчально-виховного закладу в тому, що ми застосовуємо тьюторський супровід, тобто вихователь виступає помічником дітей. Фінська модель навчання нерозривно пов’язана з повсякденним життям та робить акцент на базовий розвиток особистості. Наразі наші дитсадочки та школи застаріли та не готують малят до життя. Фінська модель дозволяє виділити сильні сторони кожної дитини та створити на їх базі індивідуальну систему навчання та розвитку», - пояснила керівниця проекту Світлана Галушко.

Відкриття закладу відбудеться першого квітня. Цього дня організатори запрошують всіх бажаючих на день відкритих дверей дитячого садочка «Світ малюків» за адресою: вулиця Короленка, 28.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року у Дніпрі планують капітально відремонтувати харчоблоки в усіх дитячих садочках міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...