App Store Google Play

Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

21 Березня 08:00
Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

У Дніпрі планують відкрити дитячий садок, який базується на фінській моделі, передбачає індивідуальну систему навчання та розвитку малюків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів керівників та вихователів закладу «Світ малюків».

Як зазначається, дитячий садок виник у листопаді 2017 року після створення ясел. «Світ малюків» - це, в першу чергу, простір для дітей та їх батьків, адже функціонує в комплексній системі взаємодії з усією родиною.

Методика роботи побудована на фінській моделі та передбачає здобуття дітьми практичних знань, які можна застосувати в житті. Навчання відбуватиметься українською, російською та англійською мовами.

«Особливість нашого навчально-виховного закладу в тому, що ми застосовуємо тьюторський супровід, тобто вихователь виступає помічником дітей. Фінська модель навчання нерозривно пов’язана з повсякденним життям та робить акцент на базовий розвиток особистості. Наразі наші дитсадочки та школи застаріли та не готують малят до життя. Фінська модель дозволяє виділити сильні сторони кожної дитини та створити на їх базі індивідуальну систему навчання та розвитку», - пояснила керівниця проекту Світлана Галушко.

Відкриття закладу відбудеться першого квітня. Цього дня організатори запрошують всіх бажаючих на день відкритих дверей дитячого садочка «Світ малюків» за адресою: вулиця Короленка, 28.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року у Дніпрі планують капітально відремонтувати харчоблоки в усіх дитячих садочках міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...