App Store Google Play

Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

21 Березня 08:00
Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

У Дніпрі планують відкрити дитячий садок, який базується на фінській моделі, передбачає індивідуальну систему навчання та розвитку малюків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів керівників та вихователів закладу «Світ малюків».

Як зазначається, дитячий садок виник у листопаді 2017 року після створення ясел. «Світ малюків» - це, в першу чергу, простір для дітей та їх батьків, адже функціонує в комплексній системі взаємодії з усією родиною.

Методика роботи побудована на фінській моделі та передбачає здобуття дітьми практичних знань, які можна застосувати в житті. Навчання відбуватиметься українською, російською та англійською мовами.

«Особливість нашого навчально-виховного закладу в тому, що ми застосовуємо тьюторський супровід, тобто вихователь виступає помічником дітей. Фінська модель навчання нерозривно пов’язана з повсякденним життям та робить акцент на базовий розвиток особистості. Наразі наші дитсадочки та школи застаріли та не готують малят до життя. Фінська модель дозволяє виділити сильні сторони кожної дитини та створити на їх базі індивідуальну систему навчання та розвитку», - пояснила керівниця проекту Світлана Галушко.

Відкриття закладу відбудеться першого квітня. Цього дня організатори запрошують всіх бажаючих на день відкритих дверей дитячого садочка «Світ малюків» за адресою: вулиця Короленка, 28.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року у Дніпрі планують капітально відремонтувати харчоблоки в усіх дитячих садочках міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...