App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

21 Березня 14:40
Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

Жителі Дніпра звернулися до міської влади з проханням продовжити рух 25-ї маршрутки до площі Старомостової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

Відомо, що приватні перевізники Дніпра разом із представниками міської ради підписали меморандум про співпрацю, згідно якого ліквідовувались 33 маршрути. Таким чином була скасована 124-та маршрутка, її змінила 25-та.

У зв'язку зі зміною маршрутів, які курсують до житлового масиву Фрунзенський мешканці Дніпра зареєстрували петицію щодо коригування руху 25-ї маршрутки, аби було зручно добиратися зі спального району до Старомостової площі.

Пропонується продовжити 25-ту маршрутку від зупинки Фрунзенської-Комінтерну, далі через старий міст на площу Старомостову. Крім того, просять запустити Богдани та Еталони замість спринтерів.

«Зазначені моделі транспорту дозволять жителям комфортно вистояти чергу на житловому масиві та площі, щоб дістатися на роботу і назад додому», - зазначив автор петиції Роман Губкін.

Дата початку збору підписів: 16 березня. До кінця збору залишилось: 25 днів. Станом на сьогодні, 21 березня, петицію підписали 34 особи з 900 необхідних.

Нагадаємо, що нещодавно у місті розпочалися рейди з контролю за пасажирськими перевезеннями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...