App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

21 Березня 14:40
Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

Жителі Дніпра звернулися до міської влади з проханням продовжити рух 25-ї маршрутки до площі Старомостової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

Відомо, що приватні перевізники Дніпра разом із представниками міської ради підписали меморандум про співпрацю, згідно якого ліквідовувались 33 маршрути. Таким чином була скасована 124-та маршрутка, її змінила 25-та.

У зв'язку зі зміною маршрутів, які курсують до житлового масиву Фрунзенський мешканці Дніпра зареєстрували петицію щодо коригування руху 25-ї маршрутки, аби було зручно добиратися зі спального району до Старомостової площі.

Пропонується продовжити 25-ту маршрутку від зупинки Фрунзенської-Комінтерну, далі через старий міст на площу Старомостову. Крім того, просять запустити Богдани та Еталони замість спринтерів.

«Зазначені моделі транспорту дозволять жителям комфортно вистояти чергу на житловому масиві та площі, щоб дістатися на роботу і назад додому», - зазначив автор петиції Роман Губкін.

Дата початку збору підписів: 16 березня. До кінця збору залишилось: 25 днів. Станом на сьогодні, 21 березня, петицію підписали 34 особи з 900 необхідних.

Нагадаємо, що нещодавно у місті розпочалися рейди з контролю за пасажирськими перевезеннями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...