App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

21 Березня 14:40
Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

Жителі Дніпра звернулися до міської влади з проханням продовжити рух 25-ї маршрутки до площі Старомостової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

Відомо, що приватні перевізники Дніпра разом із представниками міської ради підписали меморандум про співпрацю, згідно якого ліквідовувались 33 маршрути. Таким чином була скасована 124-та маршрутка, її змінила 25-та.

У зв'язку зі зміною маршрутів, які курсують до житлового масиву Фрунзенський мешканці Дніпра зареєстрували петицію щодо коригування руху 25-ї маршрутки, аби було зручно добиратися зі спального району до Старомостової площі.

Пропонується продовжити 25-ту маршрутку від зупинки Фрунзенської-Комінтерну, далі через старий міст на площу Старомостову. Крім того, просять запустити Богдани та Еталони замість спринтерів.

«Зазначені моделі транспорту дозволять жителям комфортно вистояти чергу на житловому масиві та площі, щоб дістатися на роботу і назад додому», - зазначив автор петиції Роман Губкін.

Дата початку збору підписів: 16 березня. До кінця збору залишилось: 25 днів. Станом на сьогодні, 21 березня, петицію підписали 34 особи з 900 необхідних.

Нагадаємо, що нещодавно у місті розпочалися рейди з контролю за пасажирськими перевезеннями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...