App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

21 Березня 14:40
Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

Жителі Дніпра звернулися до міської влади з проханням продовжити рух 25-ї маршрутки до площі Старомостової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

Відомо, що приватні перевізники Дніпра разом із представниками міської ради підписали меморандум про співпрацю, згідно якого ліквідовувались 33 маршрути. Таким чином була скасована 124-та маршрутка, її змінила 25-та.

У зв'язку зі зміною маршрутів, які курсують до житлового масиву Фрунзенський мешканці Дніпра зареєстрували петицію щодо коригування руху 25-ї маршрутки, аби було зручно добиратися зі спального району до Старомостової площі.

Пропонується продовжити 25-ту маршрутку від зупинки Фрунзенської-Комінтерну, далі через старий міст на площу Старомостову. Крім того, просять запустити Богдани та Еталони замість спринтерів.

«Зазначені моделі транспорту дозволять жителям комфортно вистояти чергу на житловому масиві та площі, щоб дістатися на роботу і назад додому», - зазначив автор петиції Роман Губкін.

Дата початку збору підписів: 16 березня. До кінця збору залишилось: 25 днів. Станом на сьогодні, 21 березня, петицію підписали 34 особи з 900 необхідних.

Нагадаємо, що нещодавно у місті розпочалися рейди з контролю за пасажирськими перевезеннями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...