App Store Google Play

Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

20 Березня 09:30
Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

Покровську та Царичанську об’єднані громади Дніпропетровської області відвідає делегація з Кіровоградщини. З гостями Дніпропетровщина поділиться успішним досвідом впровадження реформи децентралізації. Навчальний тур організовує Програма DOBRE. 

20-21 березня на Дніпропетровщину завітають представники громад Кіровоградської області, які ще не об’єдналися. Під час навчального туру вони ознайомляться з діяльністю Покровської та Царичанської ОТГ, досвідом з менеджменту та розвитку територій. 

«Нашій громаді більше року. Та за цей час вона стала відомою далеко за межами Дніпропетровщини. Ті об’єкти, які роками чекали фінансування, отримують нове життя: ремонтуємо дитсадки, школи, дороги. Завдяки перемозі в міжнародних проектах встановили вуличне освітлення на центральній площі Покровського. Цьогоріч облаштуємо роллердром для відпочинку молоді, створимо «мобільний офіс». Словом, громада відроджується», – розказала про успіхи голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

«Децентралізація відкрила нам шлях до інвестицій, нових можливостей, розвитку та інновацій. Завдяки об’єднанню ми вперше за роки незалежності України самостійно формуємо свою спроможність. Бажаю тим громадам, які ще не зважилися на об’єднання, зробити цей перший крок», – побажав голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський. 

Навчальний тур «Кращі практики: досвід громад, які об’єдналися» проводиться за програмою Агентства США з міжнародного розвитку – DOBRE. 

Загалом на Дніпропетровщині створена вже 61 об’єднана громада. У чотирьох з них наприкінці квітня пройдуть перші вибори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...