App Store Google Play

Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

20 Березня 09:30
Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

Покровську та Царичанську об’єднані громади Дніпропетровської області відвідає делегація з Кіровоградщини. З гостями Дніпропетровщина поділиться успішним досвідом впровадження реформи децентралізації. Навчальний тур організовує Програма DOBRE. 

20-21 березня на Дніпропетровщину завітають представники громад Кіровоградської області, які ще не об’єдналися. Під час навчального туру вони ознайомляться з діяльністю Покровської та Царичанської ОТГ, досвідом з менеджменту та розвитку територій. 

«Нашій громаді більше року. Та за цей час вона стала відомою далеко за межами Дніпропетровщини. Ті об’єкти, які роками чекали фінансування, отримують нове життя: ремонтуємо дитсадки, школи, дороги. Завдяки перемозі в міжнародних проектах встановили вуличне освітлення на центральній площі Покровського. Цьогоріч облаштуємо роллердром для відпочинку молоді, створимо «мобільний офіс». Словом, громада відроджується», – розказала про успіхи голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

«Децентралізація відкрила нам шлях до інвестицій, нових можливостей, розвитку та інновацій. Завдяки об’єднанню ми вперше за роки незалежності України самостійно формуємо свою спроможність. Бажаю тим громадам, які ще не зважилися на об’єднання, зробити цей перший крок», – побажав голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський. 

Навчальний тур «Кращі практики: досвід громад, які об’єдналися» проводиться за програмою Агентства США з міжнародного розвитку – DOBRE. 

Загалом на Дніпропетровщині створена вже 61 об’єднана громада. У чотирьох з них наприкінці квітня пройдуть перші вибори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...