App Store Google Play

Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

20 Березня 09:30
Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

Покровську та Царичанську об’єднані громади Дніпропетровської області відвідає делегація з Кіровоградщини. З гостями Дніпропетровщина поділиться успішним досвідом впровадження реформи децентралізації. Навчальний тур організовує Програма DOBRE. 

20-21 березня на Дніпропетровщину завітають представники громад Кіровоградської області, які ще не об’єдналися. Під час навчального туру вони ознайомляться з діяльністю Покровської та Царичанської ОТГ, досвідом з менеджменту та розвитку територій. 

«Нашій громаді більше року. Та за цей час вона стала відомою далеко за межами Дніпропетровщини. Ті об’єкти, які роками чекали фінансування, отримують нове життя: ремонтуємо дитсадки, школи, дороги. Завдяки перемозі в міжнародних проектах встановили вуличне освітлення на центральній площі Покровського. Цьогоріч облаштуємо роллердром для відпочинку молоді, створимо «мобільний офіс». Словом, громада відроджується», – розказала про успіхи голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

«Децентралізація відкрила нам шлях до інвестицій, нових можливостей, розвитку та інновацій. Завдяки об’єднанню ми вперше за роки незалежності України самостійно формуємо свою спроможність. Бажаю тим громадам, які ще не зважилися на об’єднання, зробити цей перший крок», – побажав голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський. 

Навчальний тур «Кращі практики: досвід громад, які об’єдналися» проводиться за програмою Агентства США з міжнародного розвитку – DOBRE. 

Загалом на Дніпропетровщині створена вже 61 об’єднана громада. У чотирьох з них наприкінці квітня пройдуть перші вибори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...