App Store Google Play

Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

20 Березня 09:30
Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

Покровську та Царичанську об’єднані громади Дніпропетровської області відвідає делегація з Кіровоградщини. З гостями Дніпропетровщина поділиться успішним досвідом впровадження реформи децентралізації. Навчальний тур організовує Програма DOBRE. 

20-21 березня на Дніпропетровщину завітають представники громад Кіровоградської області, які ще не об’єдналися. Під час навчального туру вони ознайомляться з діяльністю Покровської та Царичанської ОТГ, досвідом з менеджменту та розвитку територій. 

«Нашій громаді більше року. Та за цей час вона стала відомою далеко за межами Дніпропетровщини. Ті об’єкти, які роками чекали фінансування, отримують нове життя: ремонтуємо дитсадки, школи, дороги. Завдяки перемозі в міжнародних проектах встановили вуличне освітлення на центральній площі Покровського. Цьогоріч облаштуємо роллердром для відпочинку молоді, створимо «мобільний офіс». Словом, громада відроджується», – розказала про успіхи голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

«Децентралізація відкрила нам шлях до інвестицій, нових можливостей, розвитку та інновацій. Завдяки об’єднанню ми вперше за роки незалежності України самостійно формуємо свою спроможність. Бажаю тим громадам, які ще не зважилися на об’єднання, зробити цей перший крок», – побажав голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський. 

Навчальний тур «Кращі практики: досвід громад, які об’єдналися» проводиться за програмою Агентства США з міжнародного розвитку – DOBRE. 

Загалом на Дніпропетровщині створена вже 61 об’єднана громада. У чотирьох з них наприкінці квітня пройдуть перші вибори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...