App Store Google Play

Після перемоги в «Лізі Сміху» відбулися зміни, - команда «Стоянівка»

17 Березня 18:00
Після перемоги в «Лізі Сміху» відбулися зміни, - команда «Стоянівка»

24 березня у Дніпрі відбудеться виступ учасників гумористичного телевізійного проекту «Ліга Сміху». Команди-чемпіони виступатимуть для дніпрян в рамках Всеукраїнського туру. Через значну кількість охочих відвідати виступ у Дніпрі команди представлять свою концертну програму двічі за вечір - о 17:00 та 20:00.

«Стоянівка» стала фаворитом для багатьох глядачів, адже гумор команди ненав’язливій та побудований на історіях з життя у рідному селі з однойменною назвою Стоянівка. Виступи команди запам’яталися влучними імпровізаціями під час батлів, нетиповими номерами та впевненим стилем.

До перемоги в «Лізі Сміху» команда йшла понад шість років, здобуваючи досвід у КВН та інших гумористичних фестивалях.

Наразі у Дніпрі квитки продані, глядачі чекають веселощів, а команди готуються до виступів. Про родзинки концерту та особливості підготовки кореспонденту Дніпрограда під час ексклюзивного інтерв’ю розповіли одні з переможців «Ліги Сміху» 2017 року - учасники команди «Стоянівка».

Ви відвідували Дніпро раніше чи це перший концерт команди в місті?

Дніпро не відвідували і це наш перший концерт в цьому місті, але будемо раді побувати на батьківщині нашого тренера - Ігоря Ласточкіна, який нас багато чому навчив.

У зв'язку з великою кількістю ваших прихильників буде два концерти в Дніпрі протягом одного дня?

Нам дуже приємно, що нас полюбили у вас в місті. Якщо буде багато бажаючих подивитися концерт, то ми з радістю дамо і два, і три концерти на день.

Як довго готували програму, чи допомагали при цьому тренери?

Концертна програма готується і оновлюється постійно, в залежності від міста, в якому ми виступаємо. Таким чином підлаштовуємось під місцевість. Тренери не беруть участі в підготовці концертної програми.

Відбулися якісь зміни в команді після перемоги в «Лізі Сміху»?

Після перемоги, звичайно, відбулися зміни. Нас, на жаль, стало менше, адже двоє учасників вирішили зайнятися постійною роботою, а ми залишилися і будемо радувати глядачів усіма силами. Завдяки перемозі ми, в принципі, і виступаємо у Дніпрі та в інших містах. Після фіналу у команди з'явилися інші цілі, над якими ми працюємо і намагаємося їх досягти.

Як працюється з хлопцями з «Загорецкої» і «Луганської збірної»? Які творчі плани на майбутнє?

Всі учасники «Ліги Сміху» наші друзі і нам з ними дуже цікаво працювати. З «Загорецкою» ми по-особливому на одній хвилі. У найближчому майбутньому хочемо виступати і, як говорилося вище, досягти цілей, які ми поставили перед собою.

 

Варто додати, що відповіді можна вважати колективними.

Тож гумористи чекають глядачів з Дніпра. До того ж, всі бажаючі зможуть сфотографуватися з улюбленою командою після концерту.

Зазначимо, що в минулому році відбувалися вже третій сезон Дніпровської «Ліги сміху». За звання найкращої команди та грошовий приз змагалися гравці з Дрогобича,  Бердянська, Києва та Прилук. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...