App Store Google Play

Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

17 Березня 21:00
Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

Сьогодні, 17 березня, у Дніпрі пройшов марш для військових, їх родин, волонтерів, та всіх небайдужих мешканців міста та області. Святкова хода відбулася спеціально до Дня добровольця. Свідком відзначення став кореспондент Дніпрогра.

Декілька сотень мешканців Дніпропетровщини зібрались на проспекті Яворницького біля Історичного музею Дніпра, аби відзначити День добровольця. Під гучну музику воїни у військових формах, волонтери та всі бажаючі з українськими прапорами в руках рушили колоною в напрямку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Значна кількість учасників маршу прибула з Новомосковська та Павлограду. Керував Маршем Захисників Нації керівник Дніпропетровської партійної організації ПП «Національний корпус» Денис Котенко. Він виголошував привітання та закликав вшановувати українських добровольців і волонтерів.

«Сьогодні ми зібралися, аби показати незламну силу українських воїнів. Кожен з нас з 2014 року долучився до захисту України. Це день воїнів, добровольців та волонтерам. Дякую всім, хто приєднався, це ваш день. Дякую захисникам за їхню позицію», - сказав Денис Котенко.

Ветеран, радник міського голови Дніпра Максим Музика висловив подяку добровольцям і зазначив, що Дніпро – військовий форпост у війні, яка досі триває в Україні.

Після промов біля хабу у Парку ракет вишикувались всі учасники маршу та виголосили молитву українського  націоналіста. На завершення для активістів виступив музичний гурт «Вертеп».

Раніше повідомлялося, що мета маршу - віддати шану полеглим героям у боротьбі за власну країну та показати всій країни та світу, що Дніпро залишився центром добровольчого та волонтерського руху.

Нагадаємо, що у Дніпрі відзначили День українського добровольця. Участь у заході взяли бійці-добровольці, які у 2014 році першими вирушили на захист України від агресора, активісти та небайдужі громадяни.

Також у Дніпрі спеціально до Дня українського добровольця відбулася фотовиставка, присвячена мирним професіям бійців зі Сходу України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...