App Store Google Play

Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

17 Березня 21:00
Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

Сьогодні, 17 березня, у Дніпрі пройшов марш для військових, їх родин, волонтерів, та всіх небайдужих мешканців міста та області. Святкова хода відбулася спеціально до Дня добровольця. Свідком відзначення став кореспондент Дніпрогра.

Декілька сотень мешканців Дніпропетровщини зібрались на проспекті Яворницького біля Історичного музею Дніпра, аби відзначити День добровольця. Під гучну музику воїни у військових формах, волонтери та всі бажаючі з українськими прапорами в руках рушили колоною в напрямку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Значна кількість учасників маршу прибула з Новомосковська та Павлограду. Керував Маршем Захисників Нації керівник Дніпропетровської партійної організації ПП «Національний корпус» Денис Котенко. Він виголошував привітання та закликав вшановувати українських добровольців і волонтерів.

«Сьогодні ми зібралися, аби показати незламну силу українських воїнів. Кожен з нас з 2014 року долучився до захисту України. Це день воїнів, добровольців та волонтерам. Дякую всім, хто приєднався, це ваш день. Дякую захисникам за їхню позицію», - сказав Денис Котенко.

Ветеран, радник міського голови Дніпра Максим Музика висловив подяку добровольцям і зазначив, що Дніпро – військовий форпост у війні, яка досі триває в Україні.

Після промов біля хабу у Парку ракет вишикувались всі учасники маршу та виголосили молитву українського  націоналіста. На завершення для активістів виступив музичний гурт «Вертеп».

Раніше повідомлялося, що мета маршу - віддати шану полеглим героям у боротьбі за власну країну та показати всій країни та світу, що Дніпро залишився центром добровольчого та волонтерського руху.

Нагадаємо, що у Дніпрі відзначили День українського добровольця. Участь у заході взяли бійці-добровольці, які у 2014 році першими вирушили на захист України від агресора, активісти та небайдужі громадяни.

Також у Дніпрі спеціально до Дня українського добровольця відбулася фотовиставка, присвячена мирним професіям бійців зі Сходу України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...