App Store Google Play

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

17 Березня 09:00
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти ДСЗ здобув золоту медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018». Про це повідомляє Дніпропетровский обласний центр зайнятості, інформує Дніпроград.

Як зазначається, 15 березня, у Києві стартувала дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Цьогоріч до роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів, міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти, асоціації, видавництва, освітні портали тощо.

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти також є учасником дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та сьомої міжнародної виставки освіти «World Edu».

У номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота Дніпропетровського центру була відмічена золотою медаллю.

Нагороду отримала директор центру Лариса Сидорчук.

За повідомленням, під час виставки відбулось живе спілкування директора центру з президентом НАПН України Василем Кременем, директором Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Валентиною Радкевич, директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським щодо актуальних питань професійної освіти.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» стала майданчиком для усіх стейкхолдерів у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...