App Store Google Play

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

17 Березня 09:00
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти ДСЗ здобув золоту медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018». Про це повідомляє Дніпропетровский обласний центр зайнятості, інформує Дніпроград.

Як зазначається, 15 березня, у Києві стартувала дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Цьогоріч до роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів, міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти, асоціації, видавництва, освітні портали тощо.

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти також є учасником дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та сьомої міжнародної виставки освіти «World Edu».

У номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота Дніпропетровського центру була відмічена золотою медаллю.

Нагороду отримала директор центру Лариса Сидорчук.

За повідомленням, під час виставки відбулось живе спілкування директора центру з президентом НАПН України Василем Кременем, директором Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Валентиною Радкевич, директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським щодо актуальних питань професійної освіти.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» стала майданчиком для усіх стейкхолдерів у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...