App Store Google Play

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

17 Березня 09:00
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти ДСЗ здобув золоту медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018». Про це повідомляє Дніпропетровский обласний центр зайнятості, інформує Дніпроград.

Як зазначається, 15 березня, у Києві стартувала дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Цьогоріч до роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів, міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти, асоціації, видавництва, освітні портали тощо.

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти також є учасником дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та сьомої міжнародної виставки освіти «World Edu».

У номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота Дніпропетровського центру була відмічена золотою медаллю.

Нагороду отримала директор центру Лариса Сидорчук.

За повідомленням, під час виставки відбулось живе спілкування директора центру з президентом НАПН України Василем Кременем, директором Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Валентиною Радкевич, директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським щодо актуальних питань професійної освіти.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» стала майданчиком для усіх стейкхолдерів у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...