App Store Google Play

У інтернаціональному Дніпрі проведуть низку етнографічних подій

16 Березня 20:00
У інтернаціональному Дніпрі проведуть низку етнографічних подій

Цими та наступними вихідними у інтернаціональному Дніпрі відбудуться заходи, присвячені різним культурам світу: відкриття вірменського храму, парад на День Святого Патрика, свято Новруз та єврейський концерт «Серця чотирьох». Про це повідомив радник міського голови у справах  національних меншин та зав’язків з релігійними громадами  Олег Ростовцев на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає Дніпроград.

«Ми всі різні, у кожного безліч ідентичностей - етичних, конфесійних, культурних, мовних, гендерних, психологічних, кулінарних, філософських і соціокультурних. Ми всі відрізняємося в деталях. Але ми єдині в головному: Ми - дніпряни. І ми - українці! Ми - єдина українська Нація», - йдеться у повідомленні.

У суботу, 17 березня, відбудеться відкриття та освячення нового вірменського храму у Дніпрі.

Церемонію освячення буде проводити діючий 132-й Верховний Патріарх і Католікос всіх вірмен, першоієрарх Вірменської Апостольської Церкви Гарегін II, який приїде з святого Ечміадзинського кафедрального собору (Вірменія), глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископ Маркос Оганесян. Також на заході будуть присутні священнослужителі з усіх вірменських храмів України і духовні лідери релігійних громад міста.

Храм Святого Григора Лусаворича Вірменської Апостольської церкви знаходиться за адресою вул. Леваневського, 13. Відкриття та освячення церкви розпочнеться о 10:30.

Після цього відбудеться парад і свято на День Святого Патрика. Парад стартує о 15:00 у парку ім. Шевченка, біля арки з колонами.

У неділю, 18 березня, місто буде святкувати Новруз-Байрам на площі Героїв Майдану. Олег Ростовцев зазначає, що свято буде веселим з солодощами, пловом та музикою.

Наступної неділі, 25 березня, у Культурно-діловому центрі Менора відбудеться концерт під назвою «Серця чотирьох».

Організатори стверджують, що «Серця чотирьох» - це, без перебільшення, унікальна подія в культурному житті міста, бо ще ніхто і ніколи на просторах колишнього СНД не наважувався на реалізацію такого складного і масштабного проекту. Складний він перш за все тим, що для його здійснення необхідно було реанімувати ретро-пісні не одного, а відразу чотирьох композиторів. І не тільки шлягерів, а й композицій, які дуже рідко звучали в ефірі, а тому давно і незаслужено забуті.

Концерт відбудеться о 15:00 у залі BALLROOM.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...