App Store Google Play

У інтернаціональному Дніпрі проведуть низку етнографічних подій

16 Березня 20:00
У інтернаціональному Дніпрі проведуть низку етнографічних подій

Цими та наступними вихідними у інтернаціональному Дніпрі відбудуться заходи, присвячені різним культурам світу: відкриття вірменського храму, парад на День Святого Патрика, свято Новруз та єврейський концерт «Серця чотирьох». Про це повідомив радник міського голови у справах  національних меншин та зав’язків з релігійними громадами  Олег Ростовцев на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає Дніпроград.

«Ми всі різні, у кожного безліч ідентичностей - етичних, конфесійних, культурних, мовних, гендерних, психологічних, кулінарних, філософських і соціокультурних. Ми всі відрізняємося в деталях. Але ми єдині в головному: Ми - дніпряни. І ми - українці! Ми - єдина українська Нація», - йдеться у повідомленні.

У суботу, 17 березня, відбудеться відкриття та освячення нового вірменського храму у Дніпрі.

Церемонію освячення буде проводити діючий 132-й Верховний Патріарх і Католікос всіх вірмен, першоієрарх Вірменської Апостольської Церкви Гарегін II, який приїде з святого Ечміадзинського кафедрального собору (Вірменія), глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископ Маркос Оганесян. Також на заході будуть присутні священнослужителі з усіх вірменських храмів України і духовні лідери релігійних громад міста.

Храм Святого Григора Лусаворича Вірменської Апостольської церкви знаходиться за адресою вул. Леваневського, 13. Відкриття та освячення церкви розпочнеться о 10:30.

Після цього відбудеться парад і свято на День Святого Патрика. Парад стартує о 15:00 у парку ім. Шевченка, біля арки з колонами.

У неділю, 18 березня, місто буде святкувати Новруз-Байрам на площі Героїв Майдану. Олег Ростовцев зазначає, що свято буде веселим з солодощами, пловом та музикою.

Наступної неділі, 25 березня, у Культурно-діловому центрі Менора відбудеться концерт під назвою «Серця чотирьох».

Організатори стверджують, що «Серця чотирьох» - це, без перебільшення, унікальна подія в культурному житті міста, бо ще ніхто і ніколи на просторах колишнього СНД не наважувався на реалізацію такого складного і масштабного проекту. Складний він перш за все тим, що для його здійснення необхідно було реанімувати ретро-пісні не одного, а відразу чотирьох композиторів. І не тільки шлягерів, а й композицій, які дуже рідко звучали в ефірі, а тому давно і незаслужено забуті.

Концерт відбудеться о 15:00 у залі BALLROOM.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...