App Store Google Play

У Дніпрі перерозподілили ринок зовнішньої реклами - готуються до виборів

13 Березня 14:40
У Дніпрі перерозподілили ринок зовнішньої реклами - готуються до виборів

Напередодні виборів в Дніпрі відбувається «зачистка» операторів ринку зовнішньої реклами, і рекламні конструкції у місті переходять людям, пов’язаним з бізнесменом Геннадієм Корбаном. Не ображають більше й операторів пов'язаних з одіозним політиком Загідом Красновим. Про це у виданні Бюро повідомила журналістка Ольга Юдіна, передає Дніпроград.

Зазначається, що протягом останніх місяців у Дніпрі змінилися власники одразу двох великих рекламних компаній міста – ТОВ «Трістар Плюс» і ТОВ «Атма-Ньюс». Зокрема, у лютому засновниками «Трістар Плюс» стали мешканець Ізраїлю Ігор Бірман та мешканець Дніпра Олександр Олядрук, а колишні засновники перейшли у статус директора та підписанта. У свою чергу,16 лютого і керівником, і засновником «Атма-Ньюс» став Володимир Ясько.

Цікаво, що за на сайті Дніпровської міськради з’явився проект рішення виконкому про демонтаж рекламних засобів, згідно з яким через закінчення терміну дії дозволів на установку підлягають знесенню 49 окремо розташованих рекламних конструкцій, що належать «Атма-Ньюс». Фірма кілька разів зверталася до мерії з проханням продовжити термін дії дозволів, але їй відмовляли.

Нові власники двох рекламних операторів так чи інакше пов’язані із відомим дніпровським бізнесменом Генадієм Корбаном. Зокрема, Ігор Бірман є співзасновником ТОВ «ГУМ» (власника відомих ТРЦ «Пасаж» і «Library»), а Володимир Ясько – співзасновник «Дан-Панорама», а також має причетність до комбінату «Допсок», «Славутич-Лізинг», «Приватпромінвест», «Готель «Асторія» та вже згаданого ТОВ «ГУМ», що входять у сферу впливу Корбана.

Окрім цього, у міськраді переглянули свої стосунки із рекламними компаніями, пов’язані із лідером «Громадської сили» Загідом Красновим. Наприкінці 2017 року були відкликані рішення про заборону розміщення декількох рекламних конструкцій ТОВ «Алесан» і ТОВ «Сілл», які належать «правій руці» Краснова Андрію Баско і сину Загіда Краснова, депутату Дніпровської міськради Руслану Краснову.

Також було визнано як втраченими силу ряд рішень виконкому від серпня та вересня 2017 року, згідно з якими скасовувались дозволи на розміщення рекламних конструкцій за 21 адресою, а також передбачався демонтаж білбордів за 8 адресами. Частина з цих “заборонених” рекламних конструкцій належать все тому ж оточенню Краснова.

Варто зазначити, взимку минулого року у Дніпрі велась активна боротьба проти незаконних рекламних конструкцій, Понад 7 тис. дніпрян проголосували в соцмережі за демонтаж аварійних білбордів та наведення ладу на ринку зовнішньої реклами. Тоді більшість демонтованих конструкцій належали оточенню із «Громадської сили» Краснова. Активісти та комунальники, що боролись із незаконними і навіть небезпечними білбордами зустріли спротив невідомих найманих "тітушок" та поліції.

Журналістка Ольга Юдіна вважає, у зв’язку із такими різкими змінами у стосунках Краснова та керівництва міськради можна зробити висновок, що лідеру «Громадської сили» вдалося домовитися з командою Філатова-Корбана і повернутися на ринок зовнішньої реклами напередодні виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...