App Store Google Play

У Дніпрі перерозподілили ринок зовнішньої реклами - готуються до виборів

13 Березня 14:40
У Дніпрі перерозподілили ринок зовнішньої реклами - готуються до виборів

Напередодні виборів в Дніпрі відбувається «зачистка» операторів ринку зовнішньої реклами, і рекламні конструкції у місті переходять людям, пов’язаним з бізнесменом Геннадієм Корбаном. Не ображають більше й операторів пов'язаних з одіозним політиком Загідом Красновим. Про це у виданні Бюро повідомила журналістка Ольга Юдіна, передає Дніпроград.

Зазначається, що протягом останніх місяців у Дніпрі змінилися власники одразу двох великих рекламних компаній міста – ТОВ «Трістар Плюс» і ТОВ «Атма-Ньюс». Зокрема, у лютому засновниками «Трістар Плюс» стали мешканець Ізраїлю Ігор Бірман та мешканець Дніпра Олександр Олядрук, а колишні засновники перейшли у статус директора та підписанта. У свою чергу,16 лютого і керівником, і засновником «Атма-Ньюс» став Володимир Ясько.

Цікаво, що за на сайті Дніпровської міськради з’явився проект рішення виконкому про демонтаж рекламних засобів, згідно з яким через закінчення терміну дії дозволів на установку підлягають знесенню 49 окремо розташованих рекламних конструкцій, що належать «Атма-Ньюс». Фірма кілька разів зверталася до мерії з проханням продовжити термін дії дозволів, але їй відмовляли.

Нові власники двох рекламних операторів так чи інакше пов’язані із відомим дніпровським бізнесменом Генадієм Корбаном. Зокрема, Ігор Бірман є співзасновником ТОВ «ГУМ» (власника відомих ТРЦ «Пасаж» і «Library»), а Володимир Ясько – співзасновник «Дан-Панорама», а також має причетність до комбінату «Допсок», «Славутич-Лізинг», «Приватпромінвест», «Готель «Асторія» та вже згаданого ТОВ «ГУМ», що входять у сферу впливу Корбана.

Окрім цього, у міськраді переглянули свої стосунки із рекламними компаніями, пов’язані із лідером «Громадської сили» Загідом Красновим. Наприкінці 2017 року були відкликані рішення про заборону розміщення декількох рекламних конструкцій ТОВ «Алесан» і ТОВ «Сілл», які належать «правій руці» Краснова Андрію Баско і сину Загіда Краснова, депутату Дніпровської міськради Руслану Краснову.

Також було визнано як втраченими силу ряд рішень виконкому від серпня та вересня 2017 року, згідно з якими скасовувались дозволи на розміщення рекламних конструкцій за 21 адресою, а також передбачався демонтаж білбордів за 8 адресами. Частина з цих “заборонених” рекламних конструкцій належать все тому ж оточенню Краснова.

Варто зазначити, взимку минулого року у Дніпрі велась активна боротьба проти незаконних рекламних конструкцій, Понад 7 тис. дніпрян проголосували в соцмережі за демонтаж аварійних білбордів та наведення ладу на ринку зовнішньої реклами. Тоді більшість демонтованих конструкцій належали оточенню із «Громадської сили» Краснова. Активісти та комунальники, що боролись із незаконними і навіть небезпечними білбордами зустріли спротив невідомих найманих "тітушок" та поліції.

Журналістка Ольга Юдіна вважає, у зв’язку із такими різкими змінами у стосунках Краснова та керівництва міськради можна зробити висновок, що лідеру «Громадської сили» вдалося домовитися з командою Філатова-Корбана і повернутися на ринок зовнішньої реклами напередодні виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...